Yer imleri

Test Drive Unlimited

Alternatif isimler: Test Drive Unlimited

Oyun Test Drive Unlimited yarış, yaklaşık bir online bilgisayar oyunu nerede bir araba çeşitli, ama aynı zamanda motosiklet değil sadece olabilir ulaşım.

Bir istek göndererek, oyunun resmi web sitesinde yapabilirsiniz Test Drive Unlimited indirin. Ek oyunu TDU yeni araba indirmek için fırsat verilmiştir.

Bunu oynamak için başlamadan önce

pro oyun Test Drive Unlimited video bak.

Test Drive Unlimited oyun Eğer yolda sizi karşılayacaktır karşı yarışçılar ile rekabet edecek. Tek oyunculu ve çok oyunculu:

Bir bilgisayar oyununda, TDU birkaç modlarını oynayabilir. Eğer ada keşfetmek zaman, önünüzde yeni yerler açılacak

- Motosiklet ve otomobil satıcıları;

- Ayarlama makineleri için Dükkan;

- Atölye Painting;

- Emlak ajansı.

Tek kullanıcı modunda,

yarışmalar bir dizi sunulacak

2. Hız yarışı. Ayrıca para yeni araba veya motosiklet satın almak veya kiralamak. Multiplayer modu - tek kullanıcı modu tamamlamak için kabul edilir bir mod.

Aşağıda listelenen Yarışmalar

ilave vardır

- Diğer oyuncular ile yarışı;

- Diğer oyuncular ile görevleri hızlı yürütülmesi için Rekabet;

- Diğer oyuncular yarışmalara katılım.

In-Oyun Test Drive Unlimited Eğer oyun kulüplerinde yarışmalara katılmak ozhzhete.

Oyun Test Drive Unlimited olumlu eleştiriler büyük miktarda kazandı ve gençler arasında büyük bir başarı kazandı. Bu oyun dünyaca ünlü dergisi övgüyle söz edilir.

Yaşına rağmen, Test Drive Unlimited hala popüler olduğunu ve birçok kullanıcı arasında popüler. Bu oyun özellikleri değil, aynı zamanda bu oyun herhangi bir kullanıcı indirmek gerçeği için değil sadece kaynaklanmaktadır.

Tam güçte Gazuyte ve ilk bitiş çizgisine gelmek!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more