Yer imleri

Şenlik Ateşi: Terkedilmiş Topraklar

Alternatif isimler:

The Bonfire Forsaken Lands ekonomik strateji unsurları içeren hayatta kalma simülatörü. Oyun çok güzel minimalist 2d grafiklere sahip, günün farklı saatlerinde manzaraya hayran kalabilirsiniz, çok sıra dışı görünüyor. Seslendirme ve müzik, hiçbir şekilde görüntüden daha aşağı değildir ve oyunu inanılmaz derecede atmosferik hale getirir.

Oyunu kurar kurmaz, arayüzle nasıl etkileşim kuracağınız öğretilecek. Fazla zaman almayacak, yönetilmesi zor bir şey yok, aksine her şey oldukça basit.

Bundan sonra hayatta kalmaya başla:

  • Kişileri kaynakları ayıklamak için gönderin
  • Köyde gerekli binaları inşa et
  • Vatandaşlarınızı koruma için silahlandırın
  • Yeni teknolojiler geliştirin
  • Araçlar ve silahlar oluşturun
  • civarındaki toprakları keşfedin

The Bonfire Forsaken Lands'i oynamak, başlangıçta oyun oldukça basit gibi görünse de kolay olmayacaktır.

Hayati kaynakların mevcudiyetini takip edin ve stokları zamanında doldurun. Dengeyi korumak ve tek bir şeye kapılmamak son derece önemlidir. Örneğin, yeni binalar inşa etmek için çok fazla kaynak harcayarak, ne kadar yiyecek bulunduğunu takip edemeyebilirsiniz, bu da yerleşimi açlıkla tehdit eder. Her şeye dikkat edin, başarıya giden yol burada yatmaktadır.

Korumanıza özen gösterin. Vahşi hayvanların veya düşman savaşçıların saldırısı durumunda köyü koruyabilmeleri için tüm sakinleri silahlandırın.

Fakat bunu yapsanız bile yerleşim yerinin ayakta kalması kolay olmayacaktır. Bazen saldırganlar çok güçlüdür ve gerekli teknoloji seviyesine ulaşmadıysanız ve silahları geliştirmediyseniz, o zaman sakinler neredeyse mahkumdur.

Yerleşimin etrafındaki topraklarda, merhametten yoksun, son derece düşmanca yaratıklar yaşıyor. Yerleşimi korumak için daha fazla savaşçı kiralayabilirsiniz, ancak bu durumda çiftçiler gerekli miktarda yiyeceğin hazırlanmasıyla baş edemeyebilir. Her kararın iyi düşünülmesi gerekir.

Oyun her seferinde biraz farklıdır ve bir dahaki sefere işler farklı gidebilir. Ancak önceki denemelerde kazanılan deneyim, bu kez daha ileri gitmek için bir dizi eylem geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Kaybetmekten korkmayın, mevcut oyunda başarısız olsanız bile, bu size diğer denemeler için daha fazla bilgi verecektir. Farklı taktikler deneyin ve başarıya giden kendi yolunuzu bulun.

civarında dünyayı keşfetmek için korucular gönderin, birçok sır ve gizemle doludur. Bu keşiflerden bazıları şehrinizin hayatta kalmasına yardımcı olabilir veya tam tersine bir ölüm tuzağına dönüşebilir ve bir izcinin ölümüne yol açabilir.

Süreç bağımlılık yapıyor, devam etmek ve ne olacağını görmek istiyorum.

Dünya çapında birçok oyuncu oyunu takdir etti. Eşsiz bir gelişiminiz olduğu gerçeği, çok sayıda ödülle de kanıtlanmaktadır.

The Bonfire Forsaken Lands'ı Android'de ücretsiz olarak indirmek için bu sayfadaki bağlantıyı takip edebilirsiniz. İlk altı gün ödeme yapmadan oynayın, ardından geliştiriciler sizden küçük bir miktar para yatırmanızı isteyecektir. Oyun bir başyapıt ve kesinlikle istedikleri mütevazi fiyatı hak ediyor.

Hemen oynamaya başlayın ve gerçek bir şehir büyüklüğünde küçük bir yerleşim yeri geliştirin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more