Yer imleri

Elder Scrolls: Bıçaklar

Alternatif isimler:

The Elder Scrolls: Blades RPG oyunu. Grafikler mükemmel, muhtemelen mobil platformlar için oyunlarda görülebilecek en iyisi. Müzik iyi seçilmiş, oyunda doğru atmosferi yaratmaya yardımcı oluyor. Bu oyunda çok seyahat etmeniz, kahramanınızın dövüş becerilerini geliştirmeniz ve etrafınızdaki dünyayı keşfetmeniz gerekiyor.

Bu oyun Elder Scrolls evrenine aittir ancak serideki diğer oyunları oynamamış olsanız bile oynayabilirsiniz. Arsa diğer bölümlerle bağlantılı değildir ve ayrı bir hikayedir.

Karakter düzenleyicisini ziyaret ettikten sonra, kısa bir eğitimden geçmeniz gerekecek ve ardından oyunun kendisi başlayacak.

Hikayeye göre kahramanınız, çocukluğunu geçirdiği kasabaya geri dönüyor. Bu yerin yakın zamanda binaların çoğunun yakıldığı ve yıkıldığı bir saldırıdan sağ kurtulduğu ortaya çıktı. Yerlilerle konuştuktan sonra, bu saldırıdan kanlı kraliçenin suçlu olduğu ortaya çıkıyor.

Bu yeri ve insanlarını yardımsız bırakamazsınız.

Kasabayı yeniden inşa etmek için kaynak toplarken, çevreyi keşfetmeye başlarsınız. Yakınlarda kaynaklar açısından zengin birçok mağara ve diğer ilginç yerler olduğu ortaya çıktı, ancak tüm bunlar çok sayıda düşman tarafından korunuyor.

Silahlarınızı, zırhınızı geliştirmek, savaşta kullanılan iksirleri oluşturmak için, her şeyden önce zanaat bölgesini restore etmek daha iyidir.

Seyahatler arasında ihtiyacınız olacak:

  • Forge, silahları ve zırhları onarmanıza, geliştirmenize veya üretmenize olanak tanır.
  • Simya Laboratuvarı size onlar için iksir ve malzeme satın alma fırsatı verecek
  • Kent iyileştirme ve dekorasyon atölyesi
  • Büyücü Kulesi, ekipman üzerinde faydalı büyüler ve büyüler yapma yeteneğidir

Binaları yükselterek daha güçlü iksirler, silahlar ve büyüler elde edebilirsiniz.

Yalnızca bu binaları restore ettikten sonra konut binalarının onarımına geçmeye değer.

Yükseltme konut binaları şehrin görünümünü ve gelişme düzeyini etkiler.

Şehir sakinleriyle iletişim kurarak ek görevler ve görevler bulma fırsatına sahip olacaksınız.

Ayrıca, çeşitli konumlar mevcuttur:

  1. Arena
  2. Uçurum
  3. Dükkan

Arenada yeteneklerinizi göstererek diğer oyuncularla rekabet etme fırsatı bulacaksınız.

Abyss, daha derine indikçe deneyim, para ve değerli eşyalar kazanan daha güçlü düşmanlar bulabileceğiniz sonsuz bir zindan seviyesidir. Er ya da geç bu kasvetli yeraltı mezarlıklarında baş edemeyeceğiniz düşmanlarla karşılaşacaksınız ama merak etmeyin daha sonra güçlendiğinizde kaldığınız yerden devam etme fırsatına sahip olacaksınız.

Mağaza, oyun içi para birimi veya gerçek parayla çeşitli öğeleri satın almanıza olanak tanır.

Seyahatlerinizde sandıklar bulacaksınız. Normal, gümüş ve altın olmak üzere üç tipte gelirler. Sandık sınıfı ne kadar yüksek olursa, onu açmak o kadar uzun sürer. Zaten bir sandık açmaya başladıysanız, sadece kristaller için ona paralel başka bir sandık açabilirsiniz.

The Elder Scrolls: Blades oynamak için ilginç, arsa beklenmedik dönüşler ve dönüşler içeriyor ve şaşırtabilir. Diyaloglar iyi yazılmış. Oyun düzenli güncellemeler alır ve içinde giderek daha fazla içerik görünür.

The Elder Scrolls: Blades'i bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hemen oynamaya başlayarak kötülerin, kahramanların ve sihrin büyülü dünyasına gireceksiniz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more