Yer imleri

Büyük Savaş: Batı Cephesi

Alternatif isimler:

Büyük Savaş Batı Cephesi RTS unsurları ile taktik strateji. PC'de oynamak mümkündür. Grafikler iyi ve gerçek bir savaş alanına yüksekten bakıyormuşsunuz izlenimi veriyor. Oyun yüksek kalitede seslendirilir, müzikler zamanla yormaz.

Oyunda Birinci Dünya Savaşı'nda batı cephesinin sektörlerinden birinin komutasını alacaksınız. Bu, modern tarihin en büyük savaşlarından biridir, Avrupa kıtasının hemen hemen tüm ülkeleri doğrudan veya dolaylı olarak çatışmaya katıldı.

Oyun birkaç tür içerir. Sıra tabanlı strateji modunda askeri birimlere komuta edin ve gerçek zamanlı strateji modunda bireysel saldırılarda ve askeri operasyonlarda liderliği ele geçirin. Bu, güçlerinizin her operasyonuna daha fazla dikkat etmenizi ve olası bir yenilgiyi doğrudan liderlik yoluyla zafere dönüştürmenizi sağlar.

Başlangıçta küçük bir eğitimden geçmeniz gerekecek, böylece oyun sırasında kontrollerde herhangi bir sorun yaşanmayacak. Ardından, her birinin kendi güçlü ve zayıf yönleri olan uygun grubu seçin ve oynamaya başlayın.

Kazanmak için çeşitli faaliyet alanlarına odaklanmanız gerekir:

  • Kaynak açısından zengin ve lojistik açıdan uygun bölgeler için savaşın
  • Arazi ve bitki örtüsüne dayalı saldırı ve savunma operasyonları planlayın
  • Sizin için en etkili olacak askeri şubeler arasında kaynakları akıllıca dağıtın
  • Düşmanın askeri birimlerini yok edin, lojistik ve kaynaklarını yok edin

Tüm bu eylemlerin ardından kampanyanızın başarısı garanti edilir, ancak savaş alanında işler o kadar kolay olmayabilir.

AI, sizi sıkılmaktan alıkoyacak ve gerçek bir yenilgi tehdidi oluşturacak kadar akıllıdır. Hem yeni başlayanlar hem de daha deneyimli oyuncular için çeşitli zorluk modları vardır.

Sıra tabanlı strateji modunda, birimleriniz ve düşman birimleriniz altıgen bölümlerden oluşan bir alan üzerinde şematik olarak şekiller halinde gösterilir. Siz ve rakibiniz sırayla. Savaş alanı, ormanları, tepeleri ve nehirleri olan gerçek bir alandır. Araziyi kendi avantajınıza kullanın ve düşmanın avantaj sağlamasına izin vermeyin.

Gerçek zamanlı strateji modunda, tahkimatı planlayabilir ve yerleştirebilir, ordunuzun küçük birimlerine liderlik edebilirsiniz.

Diplomasiyi ihmal etmeyin, sizin için zor durumlarda müttefiklerden yardım almanızı sağlar.

Hem tek oyunculu bir kampanyada hem de çevrimiçi olarak gerçek oyunculara karşı oynayabilirsiniz.

Meraklılar için, üzerinde çok fazla zaman harcamadan kendi savaşlarınızı simüle etmenize izin veren kullanışlı bir düzenleyici sağlanmıştır.

Askeri stratejilerin tüm hayranları The Great War Western Front oynamaktan keyif alacak çünkü oyun kendi tarzında benzersiz ve birçok fırsat sunuyor.

The Great War Western Front PC'de ücretsiz indirme, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyunu Steam platformunda veya resmi web sitesinde satın alabilirsiniz.

Tarihteki en çetin savaşlardan birinde bir komutan olarak ne kadar yetenekli olduğunuzu öğrenmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more