Yer imleri

Yüzüklerin Efendisi: Kahramanlar

Alternatif isimler:

Yüzüklerin Efendisi: Heroes, mobil cihazlarda oynanabilen bir MOBA RPG oyunudur. Grafikler iyi 3d, ancak cihazın performansına bağlı. Uygun fiyatlı akıllı telefonlarda ve tabletlerde resim basitleştirilecektir. Oyun iyi seslendirilmiş, müzikler enerjik ama uzun süre oynandığında yorucu olabiliyor.

Oyunun aksiyonu, adından da kolayca tahmin edilebilecek olan Yüzüklerin Efendisi dünyasında geçiyor.

MOBA oyunlarında her zaman bulunmayan bir olay örgüsü vardır.

Orta Dünya'da, birçok kişinin J. R. R. Tolkien, bir yüzük daha bulundu. Tesadüfen bu sizin elinizde ve alınan gücü nasıl uygulayacağınıza siz karar veriyorsunuz. Aydınlık tarafı veya karanlık tarafı seçin ve tercihinize göre hareket edin.

Kendi kahraman takımınızı toplayın ve fantezi dünyasında savaşın.

Oyun, J'nin sayfalarındaki tüm ırkları içeriyor. R. R. Tolkien.

Burada göreceksiniz:

  • Orklar
  • Goblinler
  • Kişi
  • Cüceler
  • Elfler
  • Büyücüler

Ve tabii ki Hobbit.

Farklı savaşçılar, iyinin ya da kötünün tarafını seçmenize bağlı olarak takımınızda savaşabilir.

Geliştiriciler yeni gelenlerle ilgilendi ve oyunun başında ipuçları hazırlayarak kontrollerin anlaşılmasını kolaylaştırdı.

Oyunun başında sadece birkaç dövüşçünüz olacak, ancak zamanla kahraman kartlarını toplayarak'den fazlasını açabileceksiniz.

Kahramanlar, yaygından efsaneviye kadar çeşitli sınıflardan olabilir. Karakter sınıfı, yeterli sayıda kart toplanarak artırılabilir. Bu, yeteneklerini büyük ölçüde geliştirecek ve ek envanter yuvalarının veya yeni becerilerin kilidini açabilir.

Envanter ve silah parametrelerini iyileştirme fırsatı var. Beceri gücü de arttırılabilir. Ek olarak, dövüşçülerin her biri seviye atlayabilir, bunun için savaşlar sırasında kazanılan belirli bir miktar deneyim puanına ihtiyacınız vardır.

Oyun modu, oyun mekaniğini kavramak için çok uygun bir kampanya ile başlayan çeşitlidir.

PvP modunda diğer oyuncuların takımlarıyla savaşabileceğiniz bir arena da bulunuyor. Arkadaşlarınızla katılabileceğiniz toplu baskınlar da vardır, ancak önce kardeşliklerden birine katılmanız veya kendi kardeşliklerinizi oluşturmanız gerekir.

Diğer oyuncularla iletişim kurabileceğiniz yerleşik bir sohbet mevcuttur.

Oyunu düzenli olarak ziyaret ederek günlük ve haftalık giriş ödülleri alacaksınız.

Burada her zaman bir şeyler olduğu için Yüzüklerin Efendisi: Kahramanlar oynamaktan sıkılmayacaksınız. Tatillerde temalı etkinliklerde benzersiz ödüller kazanma fırsatı olacak.

Oyun içi mağaza, envanterini günde birkaç kez günceller. Bazı ürünler gerçek parayla satın alınabilir, ancak çoğu yalnızca oyun içi para birimiyle satın alınabilir. Para için alışveriş yapmanıza gerek yok, onsuz da oynayabilirsiniz.

Yüzüklerin Efendisi: Kahramanlar Android'de ücretsiz indir, bu sayfadaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yüzüklerin Efendisi'nin büyülü dünyasının karakterleriyle tanışmak ve birlikte savaş alanında zaferler kazanmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more