Yer imleri

Sihir Avcısı: Bir League of Legends Hikayesi

Alternatif isimler:

The Mageseeker: A League of Legends Story, bir aksiyon RPG oyunudur. Grafikler, 90'ların oyunlarından ilham alan klasik bir tarzda yapılmıştır. Müzik seçimi ve seslendirme de şimdiden klasikleşmiş oyunları anımsatıyor.

Oyundaki ana karakter Silas'tır, o, diğer sihirbazlardan büyülü güç alma konusunda ender bir yeteneğe sahip bir sihirbazdır. Oyunun olayları, birçok kişinin League of Legends oyunundan aşina olduğu bir evrende geçiyor. Demasia krallığı, bir grup büyücü avcısı tarafından işgal edildi. Silas, avcılar tarafından hapsedildiği zindandan kaçacak kadar şanslıydı. O zaman krallığı kötü düzenin zulmünden kurtarmak için zor bir yol bulacaksınız.

  • Yerel halkı adaletsizlik ve baskıyla mücadele etmeleri için organize edin
  • Yeni büyülerde ustalaşın
  • Büyü ve göğüs göğüse dövüşle düşmanları yok edin
  • Ana karakterin yeteneklerini geliştirerek onu yenilmez bir büyücü savaşçıya dönüştürün
  • Ek görevleri tamamlayın ve kazanılan deneyimi daha güçlü olmak için kullanın

Yukarıdakilerin hepsini başarıyla tamamlamak için öğrenmeye başlamaktan ve oyun arayüzüyle nasıl etkileşim kuracağınızı öğrenmekten zarar gelmez. Bu konuda, The Mageseeker: A League of Legends Story oynamaya başlamadan önce gözden geçirmeye değer, ancak çok uzun olmayan, anlaşılır bir eğitim size yardımcı olacaktır.

Ana karakter çok seyahat etmek zorunda kalacak. Krallığın nüfusu bir devrime hazır ve bu harekete liderlik etmekten başka seçeneğiniz yok.

Seyahat ederken birçok düşmanla karşılaşacaksınız. Onlarla hangi tarzda savaşacağınıza kendiniz karar verin. Yakın dövüş silahları kullanan ve sihri yardımcı güç olarak kullanan zorlu bir savaşçı olun. Veya sihirbazın yolunu seçin. Bunu yapmak için kendi büyülerinizi kullanarak düşmanları yok edin ve düşmanca büyüyü kötü adamlara geri yansıtın. Dövüş sistemi oldukça karmaşık, birçok numara var. Savaşlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir.

Siz ilerledikçe düşmanlar güçlenecek ve kazanmak için karakterinizin yeteneklerini geliştirmeniz gerekecek.

Her şeye kaba kuvvetle karar verilmez. Ana görevin bir isyan çıkarmak olduğunu unutmayın. Krallığın kafası karışmış halkının doğru seçimi yapmasına ve savaşa katılmasına yardım edin. Bazıları karşılığında sizden bir iyilik isteyebilir, yeni müttefikler edinmek için isteklerini yerine getirin.

Etrafta dolaşırken, nadir ve güçlü silahların yanı sıra başka yararlı öğeler bulabilirsiniz. Hiçbir şeyi kaçırmamak için etrafınızdaki dünyanın her köşesini keşfedin.

Peri krallığının tarihini keşfedin, bu bilgi yeni müttefiklerin kalbini kazanmanıza ve olan bitenin nedenlerini öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Bir temel kale oluşturun ve onu büyüyen ordunuza uyacak şekilde genişletin. Savunmanızı güçlendirin.

The Mageseeker: A League of Legends Story PC'de ücretsiz olarak indirilebilir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyunu Steam portalından veya geliştiricinin web sitesinden satın alabilirsiniz.

Devrime liderlik etmek ve büyülü krallığı özgür bırakmak için şimdi oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more