Yer imleri

Ay Cehennemi

Alternatif isimler:

The Moon Hell Aşırı karmaşıklıkta bir aksiyon RPG'si. Oyunun kasvetli bir atmosferi var, bu iyi seçilmiş müzik ve ses efektleriyle kolaylaştırılıyor. Grafikler hayal kırıklığına uğratmayacak.

Oyun etkileyici, sadece iki kişiden oluşan Ukraynalı bir ekip tarafından geliştirildiğine inanamıyorum bile. Boş zamanlarını bu aktiviteye ayırarak üç yıldır gelişiyorlar. Son düzenlemeler savaş sırasında yapıldı.

Oyunun yaratıcıları, sert oynamayı seven oyuncular için geçişi kasıtlı olarak olabildiğince zorlaştırmaya odaklandı. Bu yüzden burada kolay bir yürüyüş beklemeyin.

Biraz eğitimden sonra, her zaman hayatta kalmak için savaşmanız gereken bir fantezi dünyasına gireceksiniz.

  • Dünyanın her köşesini keşfedin ve yolda karşılaştığınız tüm kötülükleri yok edin
  • Silahlarınızı ve savunmalarınızı mümkün olan en kısa sürede yükseltin
  • Her tür düşmanla başa çıkmak için bir strateji bulun, hepsinin zayıf yönleri var
  • Gizli konumları arayın, bu tür yerlerde genellikle yararlı öğeler bulabilirsiniz

Yukarıdakiler belirli bir zorluk anlamına gelmiyor gibi görünse de bu izlenim aldatıcıdır.

Türün çoğu oyununda, tüm ilerleme canavar ordularının sistematik olarak yok edilmesine indirgenmiştir, ancak bu oyun öyle değil. Sıradan düşmanları bile yenmek için doğru yaklaşımları düşünmeniz ve aramanız gerekecek. Onsuz, uzağa gidemezsin. Patronların tamamlaması, doğaçlama yapması ve çeşitli şekillerde başarılı olmaya çalışması daha da uzun sürebilir.

Oyun dünyası, her biri benzersiz özelliklere sahip altı konuma ayrılmıştır. Faunanın yanı sıra her bölgenin sakinleri farklıdır. Bir an önce devam etmek için acele etmeyin. Aceleniz varsa, daha iyi silahlar, zırhlar ve diğer faydalı eşyaları alabileceğiniz yerleri kaçırabilirsiniz. Ayrıca haritanın her bölümünü keşfederek daha fazla deneyim kazanacak ve sonraki testlere daha iyi hazırlanacaksınız.

Dövüş sistemi çok gerçekçi. The Moon Hell Oynamak hafife alınacak bir şey değil, karakteriniz kaçırdığınız her vuruşu hissedecek ve büyük olasılıkla bu son vuruş olacak. Burada, güçlü saldırıları kaçırdıktan sonra ana karakterde tek bir çizik bile görünmeyen durumlar yoktur. Ancak düşmanlar da, vuruşlarınızın tüm gücünü üzerlerinde hissedecekler.

Savaş sisteminin tarzı öncelikle arzunuza ve silah seçiminize bağlıdır. Mevcut dört sınıftan en uygununu seçin ve bu, karakterin ne şekilde savaşacağını belirleyecektir.

Buradaki

AI düşmanı yeterince akıllıdır ve bu nedenle karşılaşılan her canavar, oyuncu için bir tehlikedir. Sadece düşüncesizce rakipleri seslendirmek işe yaramayacak, herkes dikkat etmek zorunda kalacak.

Yüksek zorluk nedeniyle, oyuncu burada tüm başarıların değerini hissedecek.

The Moon Hell PC'de ücretsiz olarak indirilemeyecek. Oyunu Steam portalından veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz. Oyunu satın alarak geliştiricilere zor zamanlarda destek olacak ve çalışmaları için minnettarlığınızı ifade edeceksiniz.

Sonuna kadar gidecek kadar havalı olup olmadığınızı öğrenmek için oyunu hemen yükleyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more