Yer imleri

Yolsuz

Alternatif isimler:

The Pathless, PC'de oynayabileceğiniz ilginç bir RPG oyunudur. Karikatür tarzı 3d grafikler çok güzel ve sıradışı. Müzik seçimi en talepkar oyunculara bile hitap edecek, karakterler ünlü aktörler tarafından seslendiriliyor.

Bu proje, ses eşliğinde dahil olmak üzere çok sayıda ödül aldı.

Burada oyuncular, onu saran karanlığın laneti nedeniyle kurtuluşa muhtaç devasa bir açık dünya bulacaklar. Ana karakterin yolculuğunun amacı bu olacaktır. Yolculuk boyunca ona kocaman bir kartal eşlik ediyor. Bu kuş hem savaşlar sırasında hem de navigasyon için ve hatta engelleri aşarken faydalı olacaktır.

  • Bir haritanın yardımı olmadan dünyayı keşfedin ve gideceğiniz yere giden yolu bulun
  • Düşmanlarınızı yok etmek için yayına ateş edin
  • Dağlar veya aşılmaz ormanlar gibi doğal engellerin üstesinden gelin
  • Umutsuz durumlardan bir çıkış yolu bulmak için kartalı kullanın

Liste çok uzun değil ama bunlar sadece oyundaki ana görevler.

Öğrenmeden oynamak çok zor olacak. Neyse ki, geliştiriciler bunu öngördüler ve başlamadan önce, karakteri nasıl kontrol edeceğinizi ve yol arkadaşı kartalla nasıl etkileşim kuracağınızı öğrenme fırsatına sahip olacaksınız.

Kuş vazgeçilmez bir yardımcıdır ve onsuz ana karakter çok zor zamanlar geçirebilirdi. Kartal, savaş sırasında gizli düşmanları bulmanıza ve onlara saldırmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca kahramanı havada bile taşıyabilir ve böylece yoldaki engellerin aşılmasına yardımcı olabilir.

Oyundaki manzaralar, özellikle uçuşlar sırasında veya yüksek bir yerdeyken alışılmadık derecede pitoresktir. Oyun dünyası o kadar güzel ki kelimelerle anlatmak zor.

Bütün bunlar, dünyayı büyülü bir yerin varlığını tehdit eden karanlık büyüden arındırmak için daha da motive edici.

Seyahatleriniz sırasında yok etmeniz gereken birçok düşmanla karşılaşacaksınız. Bir yay bunun için mükemmeldir. Oyunda kılıç veya başka silahlar yok ama bu bir problem değil. Savaş sistemi sadece hedeflere ateş etmek anlamına gelmez, her şey çok daha karmaşıktır. Karakter, savaşlar sırasında yayı en inanılmaz şekilde kullanıyor, farklı açılardan ateş ediyor ve akrobatik hareketler yardımıyla hareket ediyor. Yoldaş kuş da vakit kaybetmez, dikkati kendi üzerine çeker, gerektiğinde saldırır ve kahramanın zıplama ve fırlatma yapmasına yardımcı olur.

Patronları yenmek en zor olacak. Bunlar lanetli canavarlar. Akıllı olun ve kazanmanın en kolay yolunu bulun. Her şeye yalnızca silah kullanma becerisiyle değil, aynı zamanda oyuncunun yaratıcılığıyla da karar verilir.

Mümkün olan en kısa sürede ilerlemek için acele etmeyin, bazen bir sonraki patronla kavga etmeden önce çevredeki alanı keşfetmek ve deneyim kazanmak mantıklıdır.

Yaşı ne olursa olsun herkes The Pathless oynamaktan keyif alacak. Geliştiriciler çok çalıştı ve oyun alınan tüm ödülleri hak ediyor.

PC'de The Pathless'ı ücretsiz indirme maalesef çalışmaz. Oyunu Steam platformundan veya geliştiricinin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Hemen oynamaya başlayın ve inanılmaz güzellikteki bir dünyayı kurtarmak için birkaç gün geçirin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more