Yer imleri

Rivershine Çiftliği

Alternatif isimler:

Rivershine Çiftliği, birçok atın bulunduğu bir çiftliği konu alan bir oyundur. PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler karikatür tarzında çok güzel ve parlak. Oyun yüksek kalitede seslendiriliyor ve müzik uygun bir atmosfer yaratmaya yardımcı oluyor ve uzun süre oynasanız bile rahatsız edici değil.

Bunun sıradan bir çiftlik olduğunu düşünüyorsanız, öyle değil. Bu oyunda atları tanıyabilir ve ata binmeyi öğrenebilirsiniz.

Başlamadan önce, kontrolleri ve oyun mekaniklerini anlamanıza yardımcı olacak birkaç basit eğitim görevi sizi bekliyor. Zor olmayacak, istemler açık ve arayüz basit.

PC'de The Ranch of Rivershine oynamaya başladığınızda yapacak çok şeyiniz olacak:

  • Atlarla ilgilenin, onları yıkayın, fırçalayın ve besleyin
  • Ata binin ve yeni numaralar öğrenmek için evcil hayvanlarınızı eğitin
  • Binici kıyafetleri ve at eyerlerinden oluşan gardırobunuzu genişletin
  • Ödül almak istiyorsanız yarışmalara katılın ve ödüller kazanın
  • Evcil hayvanlarınıza yiyecek sağlamak için tarlaları ekin ve mahsulleri hasat edin
  • Çiftlikteki ahırları ve diğer binaları yükseltin

Bu, oyun sırasında yapacağınız heyecan verici görevlerin bir listesidir.

Oyun öncelikle iki türü birleştirmesi nedeniyle ilgi çekicidir. Öncelikle çiftliğe dikkat etmeniz gerekiyor. Aynı anda çok sayıda at almanın bir anlamı yok, önce yemle ilgilenmeniz gerekiyor. Tarlaları ekin ve hasatı geciktirmeyin. İhtiyacınız olan her şeyi üretebilmek için atölyeler kurun.

Ahırları genişletin, ancak o zaman evcil hayvan sayısını artırabilirsiniz. Çiftliğinizde birçok farklı cins atı toplama fırsatına sahip olacaksınız. Farklı cins atlar yalnızca görünüm ve büyüklük açısından değil, aynı zamanda öğrenme, güç ve dayanıklılık yetenekleri açısından da farklılık gösterir.

At becerileri ve diğer parametreler düzenli eğitimle geliştirilebilir. Bunu yapmak için çiftliğin dışına çıkın ve engebeli araziyi at sırtında geçin. Rota boyunca pek çok engel var ama cesaretiniz kırılmasın, bu hem becerilerinizi hem de atınızı geliştirmenin harika bir yoludur.

At gezileri muhteşem manzaralarıyla dikkat çekiyor The Ranch of Rivershine'daki grafikler karikatür tarzında yapılmış olsa da, buradaki doğa çok güzel görünüyor, görünümü büyüleyici.

Çiftliğin bulunduğu bölgede insanlar yaşamaktadır. Yakınlarda küçük bir kasaba bulacaksınız ve yerel halkla iletişim kurabilecek, hatta aralarında arkadaş bile olabileceksiniz.

The Ranch of Rivershine oynamak için internet gerekmez. Tek yapmanız gereken oyunu yüklemek ve ardından atlarla çevrimdışı olarak istediğiniz kadar zaman geçirebilirsiniz.

Maalesef

The Ranch of Rivershine'ı PC'ye ücretsiz indirmek mümkün olmayacak. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Bu, binicilik sporlarına ve at yetiştiriciliğine adanmış en iyi oyunlardan biridir ve maliyeti çok düşüktür.

Her zaman birçok atın bulunduğu kendi çiftliğine sahip olmak istediysen hemen oynamaya başla!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more