Yer imleri

Yerleşimciler 2

Alternatif isimler:

Yerleşimciler 2, şehir planlama simülatörleri veya gerçek zamanlı stratejiler arasında eskimeyen bir klasik olarak düşünülebilir. Oyun PC'de mevcut. Performans gereksinimleri günümüz standartlarına göre oldukça mütevazı, zayıf bilgisayarlarda bile oynayabilirsiniz. Buradaki grafikler klasik tarzda ama oldukça güzel ve detaylı. Müzik seçimleri kadar seslendirmeler de çok iyi.

Şu anda bile bu projenin pek çok hayranı var, oyun hak ettiği şekilde unutulmadı.

Her şeyin istediğiniz gibi olacağı kendi krallığınızı inşa etmek için eşsiz bir fırsata sahip olacaksınız.

Oynamaya başlamadan önce, temelleri açıklayan ve arayüzle nasıl etkileşim kuracağınızı gösteren kısa bir eğitimden zarar gelmez. Fazla zaman almayacak ve birkaç dakika içinde The Settlers 2

oynamaya hazır olacaksınız.

Oyun sırasında pek çok ilginç görev sizi bekliyor:

  • Beğendiğiniz kartı seçin, 40
  • 'den fazlası mevcut
  • Şehirlerinize ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayacak kaynakları edinin
  • Daha fazla yerleşim yeri inşa edin, 25'ten fazla farklı türde bina inşa edebilirsiniz
  • Çevrenizdeki dünyayı keşfetmek için yerleşimcileri komşu adalara taşıyabilecek kapasitede bir filoya ihtiyacınız olacak
  • Ekonomiyle ilgilenin, üretilmiş malların ticaretini yapın, elinizde çok fazla olan kaynakları satın

Bu, oyundaki en önemli görevlerin listesidir. Ancak bunları yaparak vakit geçirmenin ne kadar ilginç olduğunu anlatamıyor.

İkinci bölüm, The Settlers oyun serisinin en iyisi olarak kabul ediliyor. Proje oldukça eski ancak oyun yakın zamanda güncellendi ve birçok iyileştirme yapıldı. Kesinlikle daha ayrıntılı grafiklerin ve yüksek kaliteli sesin keyfine varacaksınız.

Ana sürüme ek olarak, oyunun çıkışından sonra yayınlanan Vikings eklentisi de halihazırda yer alıyor.

Olasılıklarınız hiçbir şeyle sınırlı değil. İsterseniz birçok şehri olan bütün bir ülke yaratın.

Başlangıçta çok zor olacak, ancak daha sonra anladığınızda çok daha kolay hale gelecektir. Ayrıca krallığınız ne kadar gelişmişse, onu genişletmek için o kadar çok para kullanabilirsiniz.

Oyunun her yerinde huzur ve sessizliğin hüküm sürdüğünü düşünmeyin. Topraklarını ele geçirmek istiyorsanız ile savaşmak zorunda kalacağınız düşman kabilelerle tanışacaksınız. Ya da soygun amacıyla şehirlerinize kendileri saldırabilirler.

Savaşlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Düşmanlarınızı alt edebilmek için hızlı ve kararlı hareket etmeniz gerekiyor.

Oyun kullanışlı bir seviye editörüne sahiptir. Bitki örtüsü, arazi ve iklimle herkes kendi dünyasını yaratabilecek.

The Settlers 2'yi oynamak için internet bağlantısına gerek yok.

The Settlers 2'yi PC'ye ücretsiz indirme, ne yazık ki başka seçenek yok. Oyun, geliştiricilerin web sitesinden veya Steam portalını ziyaret ederek satın alınabilir. Fiyatı oldukça küçük ve satın alma işlemi çoğu oyuncu için külfetli olmayacak. Daha da ucuza almak istiyorsanız satışlara dikkat edin.

Hemen oynamaya başlayın ve hayallerinizdeki krallığı yaratın ya da düzenleyiciyi kullanın ve koca dünyalar yaratın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more