Yer imleri

Yerleşimciler 7: Bir Krallığa Giden Yollar

Alternatif isimler:

Yerleşimciler 7: Bir Krallığa Giden Yollar, popüler strateji serisinin yedinci ve hala en yeni bölümüdür. Oyun PC'de mevcut. Grafikler, detaylara inanılmaz derecede dikkat edilerek mükemmel. Seslendirme profesyoneller tarafından yapıldı. Müzik, ekranda olanları mükemmel bir şekilde tamamlıyor ve oyunu daha atmosferik hale getiriyor.

Her şey daha da gerçekçi hale geldi ama aynı zamanda ilk bölümlerin karakteristik özellikleri de korundu.

Çeşitli oyun modları mevcut. Başlamak için en iyi yer kampanya boyunca oynamaktır. En başında yer alan eğitim görevleri sayesinde oyun mekaniklerini hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz ancak başlangıç seviyesinde değilseniz ve oyunun önceki bölümlerine zaten aşina iseniz bu adımı atlayabilirsiniz.

Kendi imparatorluğunuzu kurmak kolay bir iş değildir, ancak tutarlı davranırsanız başarılı olursunuz.

Yapılacak çok şey var:

  • Mineralleri ve diğer kaynakları arayarak oyun dünyasını keşfedin
  • Yeni sektörleri ele geçirerek bölgenizi genişletin
  • Endüstriyel binalar ve konut binaları inşa etmek
  • Yeni nesneler oluşturma yeteneğinin kilidini açacak araştırma teknolojileri
  • Kışla inşa edin ve ordunuzun boyutunu artırın
  • Ticaret kurulumu
  • Diplomasi pratiği yapın

Tüm bunlar ve çok daha fazlası bu oyunda sizi bekliyor.

Başlamak geleneksel olarak zordur; temel kaynakların hızla çıkarılmasını sağlamak için doğru öncelikleri seçmeniz gerekir.

Daha önceki bazı bölümlerde orduya ihtiyaç ancak bir süre sonra ortaya çıktıysa, bu sefer her şey farklı. Oyunun ilk dakikalarından itibaren önemli alanları ele geçirmek için savaşçılara ihtiyacınız olacak, aksi takdirde gerekli malzemeleri kontrol etmeden daha fazla gelişmeniz mümkün olmayacaktır.

Kampanya daha gelişmiş bir eğitim görevi görüyor ancak en yüksek zorluk seviyesini seçerseniz tamamlaması çok zor olacaktır. Bundan sonra diğer oyuncularla rekabet etmeyi deneyebilir ve daha zor senaryolardan geçebilirsiniz.

Gerçek zamanlı olarak savaşmalısınız, zafer takımın büyüklüğüne bağlıdır ancak generalin askeri yetenekleri de önemlidir.

Ayrıca savaşçılar ne kadar iyi silahlanırsa savaş alanında o kadar avantajlı olacaklar.

İmparatorluğunuzun gelişim derecesi prestij seviyesine bağlıdır; ne kadar yüksek olursa, o kadar karmaşık binalar mevcut olur, silahlar ve daha fazla kâr getiren mallar üretme yeteneği o kadar iyi olur.

Bu bölümde geliştiriciler üretim zincirlerini önemli ölçüde karmaşıklaştırdı ve bu da oyuna daha fazla gerçekçilik kazandırdı. Ayrıca üretimin ilerlemesini ve hızını da büyük ölçüde etkiler. Hamalların ürünleri ve hammaddeleri depolara ulaştırabilecekleri bir yol ağı çok önemlidir.

Bu serinin tüm hayranları The Settlers 7: Paths to a Kingdom'ı oynamaktan keyif alacak. İlk bölümlerin oyun mekaniklerini modern grafiklerle birleştiriyor.

İnternet yalnızca çevrimiçi olarak diğer insanlara karşı oynarken gereklidir. Tek oyunculu kampanya ve senaryolar çevrimdışı olarak kullanılabilir.

Yerleşimciler 7: Krallığa Giden Yollar PC'de ücretsiz indirilebilir, ne yazık ki başka seçenek yoktur. Oyun Steam portalından veya resmi web sitesinden satın alınabilir.

İmparatorluğunuzu hemen şimdi yaratmaya başlayın, daha önce hiç bu kadar ilginç ve heyecan verici olmamıştı!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more