Yer imleri

Yerleşimciler: Yeni Müttefikler

Alternatif isimler:

The Settlers New Allies, ünlü bir geliştiriciden PC'de oynayabileceğiniz gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyun mükemmel 3d grafiklere sahip. Modern bir çizgi film izliyormuşsunuz izlenimi ediniyorsunuz. Seslendirme profesyonelce yapılmış ve müzik kulağa eğlenceli geliyor.

Oyun öncesi küçük bir öğreticiden geçtikten sonra, kampanya için biraz zaman harcamak en iyisidir. Oyun, RTS oyunlarında gerekli olmayan basit bir olay örgüsüne sahiptir.

Oyunda finale ulaşmak için denemeniz gerekiyor.

  • Kocaman bir dünyayı keşfedin
  • İlk yerleşiminiz için en uygun yeri seçin
  • Kaynakların çıkarılmasını ayarlayın, nüfus için konut ve yiyecek sağlayın
  • Endüstriyel binalar ve savunma yapıları inşa etmek
  • Teknoloji geliştirin
  • Zorlu bir ordu oluşturun ve düşman şehirlerini fethedin

Görev, neredeyse tüm stratejiler için ortaktır. The Settlers New Allies'ı oynamak bir zevk olacak. Karikatür tarzı dünya dostça görünüyor ve düşmanlar bile o kadar korkutucu değil. Ancak oyunun kendisi kolay olmayacak.

Oyuncunun ilk görevi, yerleşimi mümkün olan en kısa sürede gerekli her şeyi sağlamak ve düşmanların saldırısı durumunda savunma oluşturmaktır.

Ardından kendi ordunuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bir orduyu güçlü kılan sadece sayıları değil, aynı zamanda silahlarıdır. Savaşçılarınızın düşmandan daha iyi silahlanabilmesi için teknolojiye zaman ayırmanız gerekiyor. Böylece, yeni birlik türlerinin kilidini açar ve diğerlerinin özelliklerini geliştirirsiniz.

Savaşlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir, birimleriniz için hedefler belirlersiniz ve onlar savaşa girer. Savaş alanında farklı taktikler uygulayın, farklı taraflardan saldırın, farklı savaş birimlerinin kullanım sırası. Bu, bir savaşın sonucunu tamamen değiştirebilir.

Tüm çatışmalar savaş alanında çözülmez. Diplomasi bazen daha etkilidir ve düşmanı bir müttefike dönüştürmenizi sağlar.

Birliklerinizin sayısı ne kadar fazlaysa, o kadar fazla kaynağa ihtiyacınız vardır. Orduya erzak sağlamak için yeni topraklar ele geçirin.

Kampanya, çevrimiçi oyunlara geçmeden önce daha gelişmiş bir öğreticidir. Sekiz adede kadar gerçek oyuncuyla oynayın. Arkadaşlarınız veya rastgele seçilmiş kişiler olabilir. Yapay zekaya karşı savaşmak için kendi aranızda savaşabilir veya ittifak kurabilirsiniz.

Her oyuncu, oynaması ilginç olacak şekilde zorluk modunu ayarlayabilir. Oyunun en fazla gerçekçiliğe sahip olduğu kolay orta ve hatta aşırı zor modda oynayın, ancak kazanmak da kolay olmayacak.

Oynamaktan sıkılırsanız oyuna daha fazla özellik, ek hikaye kampanyaları ve yeni görevler getirecek eklentilerden birini yükleyebilirsiniz.

Geliştiriciler oyunu bırakmadı, güncellemeler alıyor, küçük hatalar düzeltiliyor ve güncellenen içerik sayesinde oynaması daha da ilginç hale geliyor.

The Settlers New Allies PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyunu geliştiricinin web sitesinden veya oyun platformlarından birinden satın alabilirsiniz. Eklentiler için daha sonra ödeme yapmamak için, genişletilmiş sürümü hemen satın almak daha iyidir.

Dünyayı fethederek eğlenmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more