Yer imleri

üniversite

Alternatif isimler:

Universim, PC için sıradan bir şehir kurma simülasyon oyunu değil. Oyuncu burada karikatür tarzında güzel 3d grafikler görecektir. Dünya çok güzel seslendiriliyor ve müzik hoş ve ilham verici.

Bu simülatör, burada sadece bir şehir değil, seçtiğiniz gezegende bütün bir dünya inşa etmeniz gerektiği için alışılmadık bir durum.

  • Beğendiğiniz gezegeni seçin
  • Yerleşimin ihtiyaç duyduğu kaynakların çıkarılmasını sağlayın
  • Köylüleri daha üretken kılmak için yeni teknolojiler öğrenin
  • Afetlerin kırılgan bir uygarlığı yok etmesine izin vermeyin

Uygun bir gezegen seçmek kolay olmayacak, çünkü gezegenlerin her biri kendine göre güzel. Ancak buna fazla takılmayın, birini başardıktan sonra diğerine geçebilirsiniz.

Güzel manzaralara ek olarak, dünyaların her biri birçok sürprizle doludur. Bazıları o kadar tehlikeli olabilir ki, bu yerde medeniyetin devam eden varlığını tehlikeye atabilir. Ancak akıllıysanız ve doğru anı kaçırmazsanız, tüm zorlukların üstesinden gelmeniz çok da zor olmayacaktır.

Oyundaki

Yerleşimciye Nuggets denir. Ne kadar uzun süre oynarsanız, onların alışkanlıkları ve gelenekleri hakkında o kadar çok şey öğrenirsiniz. Zamanla, bu medeniyetin bizimkinden çok farklı olmadığını, ancak daha az acımasız olduğunu ve etrafındaki her şeyi yok edebilecek yıkıcı savaşlara eğilimi olmadığını anlayabileceksiniz.

Her gezegenin uyum sağlamanız gereken kendine özgü koşulları vardır. Hızlı gelişimin anahtarı, farklılıkları mümkün olan en kısa sürede anlamak ve hayatta kalma stratejisini yerel koşullara uyarlamaktır. Bu özellik oyundan sıkılmanıza izin vermeyecek. The Universim'i oynamak her zaman ilgi çekicidir çünkü her yeni dünyanın inşası bir öncekinden farklıdır. Bu, oyunun içinde geçirilen birçok saatten sonra bir angarya haline gelmesini önleyecektir.

Günün saati gibi iklim koşulları da önemlidir. Geceleri hava her zaman daha soğuktur ve yırtıcı hayvanlar avlanmak için bu zamanı tercih eder. Dikkat olmak. Hava karardığında, yeni gün başlamadan önce dinlenmek ve Nuggets'ı tehlikeye atmamak en iyisidir.

Oyundaki doğa büyüleyici. Manzaralar alışılmadık derecede güzel, çevreleyen dünyaya sonsuza kadar hayran olabilirsiniz. Oyun sırasında çeşitli ekosistemlerle karşılaşacak ve her birini keşfetme fırsatı bulacaksınız. Yerleşimcilerin en uygun gelişme yolunu göstermelerini sağlayacak olan bu bilgidir.

Seçilen yol, sırayla, tüm eylemlerin bir sonucu olarak dünyanızın nasıl olacağını etkileyecektir. Dikkatli olun, her şey birbirine bağlıdır ve düşüncesiz bir hareket gelecekte tüm bitki veya hayvan türlerinin yok olmasına yol açabilir. Her şeyde bir denge kurmaya çalışın, çevreye zarar vermeden uyum sağlamak en iyisidir.

Oyun gerçekten çapraz platformdur. Hem PC'de hem de oyun konsollarında oynayabilirsiniz.

PC'de ücretsiz Universim indirmesi maalesef çalışmaz. Bu oyunu geliştiricilerin resmi web sitesini ziyaret ederek veya Steam platformu üzerinden satın alabilirsiniz.

Oyunu yükleyin ve bir süre yaratıcı olun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more