Yer imleri

yiğit

Alternatif isimler:

The Valiant, son zamanlarda çıkan en iyi gerçek zamanlı strateji oyunlarından biridir. Bu türün modern oyunları düzeyinde grafikler. Karakterler profesyonel oyuncular tarafından seslendiriliyor ve müzikler oyunun her anında doğru atmosferi yaratmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda monotonluktan yorulmaz.

Ufak bir eğitimden sonra çok heyecanlı bir oyun sizi bekliyor.

Theodoric von Akenburg oyunundaki karakterlerden biri. Bu, kudretli bir komutan ve bitmeyen seferlerdeki savaşlardan bıkmış bir haçlı savaşçısı. 15 yıl önce bulduğu eserin, sahibine benzeri görülmemiş bir güç verebilecek bir asanın parçası olduğunu öğrendiğinde. Bundan sonra, tüm parçaları toplama ve dünyadaki en fazla gücü elde etme fikrine takıntılı hale gelir.

Bu, oynarken öğreneceğiniz hikayelerden sadece biri. Her biri benzersiz karakterlere sahip kendi kahramanlarına ve onları fetih yoluna adım atma sebeplerine sahip toplam 15 hikaye görevi var.

Oyun, oyuncuya çok çeşitli eylemler sunabilir:

  • Beşten fazla kahraman mangası
  • Çok çeşitli silah ve zırhlar
  • Yükseltilecek birçok beceri
  • Savaşçıların görünümünü değiştiren öğeler

The Valiant'ı uzun süre bir kampanyadan diğerine geçerek oynayabilirsiniz. Her seferinde yeni bir hikaye olacak.

Her lider kahramanın üç beceri ağacı vardır ve onun ne tür bir savaşçı olacağına karar vermek size kalmıştır. En çok zevk aldığınız dövüş tarzında düşmanlarla daha kolay başa çıkmanıza yardımcı olacak şeyleri geliştirin.

Deneyim kazanmak için karşılaşılan tüm düşmanları yenin. Bu, ekibinizdeki şövalyelerin yeteneklerini daha hızlı geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Beceriler koşullu olarak pasif ve aktif olmak üzere iki türe ayrılır. Buna göre, bazıları sürekli hareket eder, örneğin bir savaşçının verdiği hasar artar. Diğerleri savaş sırasında kullanılır ve çeşitli eylemler gerçekleştirebilir, ancak bundan sonra beceriyi geri kazanmak zaman alacaktır.

Kampanyalarda gelişmiş ekipmanlar bulabilir veya bunun için çıkarılan kaynakları kullanarak halihazırda sahip olduklarınızı geliştirebilirsiniz.

Tüm tek oyunculu görevleri tamamladıktan sonra bile oyunda sıkılmayacaksınız. Tek kişilik görevler, çok iyi yazılmış ve oyuncuyu büyüleyebilmesine rağmen, PvP dövüşlerine bir nevi hazırlık niteliğindedir. Bu tür savaşlar sırasında, arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak veya yalnızca seçtiğiniz rastgele bir oyuncuyla karşılaşma fırsatı bulacaksınız.

Hem birbirinize karşı hem de 2'ye 2 savaşabilirsiniz. Bu tür savaşlarda, savaşçıların görünümünü değiştirmek ve manganızın sıralamadaki puanını yükseltmek için öğeler kazanma fırsatına sahip olacaksınız. Sıralamada ne kadar yükselirseniz, kazanma ödülleri o kadar ilginç olacaktır.

The Valiant PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyun, Steam ticaret portalından veya resmi web sitesinden satın alınabilir. Fazla ödeme yapmamak için, The Valiant'ın genellikle çok daha düşük bir fiyata satın alınabileceği indirim ve indirimlere dikkat edin.

Ortaçağ savaşlarını ve askeri kampanyaları seviyorsanız, oyunu kurun ve keyfini çıkarın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more