Yer imleri

Büro XCom Declassified

Alternatif isimler: Büro XCom Declassified

Oyun Bürosu XCom Declassified detay ve ilginç gizli askeri kuruluşların kendi yorumunu açıklar. Geleneklere göre, tüm ana olayların Devletlerin topraklarında gerçekleşecek. Her zamanki gibi sınıflandırılmış ve Amerikalılar örneğin Sovyet ordularının, ani bir saldırı tüm sakinlerini koruyabilecek gerekli anı olacak bir örgüt kurmaya karar alarma geçirdi.

Evet, Büro XCom Declassified pc önemli bir ayrıntı - Söz saati. Daha yakın zamanlarda (belki de hiç) kendi eksantrik peruk, kabarık etek, pantolon bayanlar ve baylar anlatan, oyunlar görmek zorunda değilsiniz. Şimdi oyun ekranda bu dönemin tüm harikaları keyfini fırsat var.

Eğer güzellik dokunmadan önce

Ancak, Büro XCom Gizliliği kaldırılan indir gerekir. Bu en gizli örgütün adıdır - Eğer oyun girin sonra bile, Büro bilecek. Hikayenin arsa başladığında, yerine Amerika yabancılar üzerinde Kızıl Ordu saldırısı. Oldukça beklenmedik bir büküm, değil mi? Her neyse, ve nüfusun huzuru için özel bir organizasyon temsilcilerine karşı sorumlu olması gerekir. Bu en zeki çözümün çağı olduğunu bizim Bürosu XCom Declassified incelemesi sözler devam etmek mümkün değildir. Yabancılar ve pantolon bayan - oldukça beklenmedik ve atipik kombinasyonu, bir görmek istiyorum.

Projenin

Kahramanı - William Carter. Bu kimin anlamda adalet çatı geçer bir adam. O herhangi bir ücret ödemeden bunun için savaşmaya hazırdır. Bu kişisel deneyim hepsi aynı şeyi koymak için ilk etapta bir maske ve azminiz ardındaki gerçek duygularını gizlemek için nasıl bilir, değil gerçek bir savaşçı. Diğer karakterler, kiminle az fark buluşacak. Sizin kahraman, askeri üs boyunca sessizce hareket herkesi sorgulamak ve bitleri tüm gerekli bilgileri toplayabilir. Bu Bürosu XCom Declassified oynamaya olacak zaman iyi bir buçuk, yani burada iş arkadaşları ve arkadaşlar, yabancılarla ve şüpheli türleri ile iletişim dikkat çekicidir. Bu gelişmeler monoton ve Nudnovato görünebilir, ama bu bile onun takılar vardır.

Elinizde güç belirli bir yüzdesini durulacak, karakter belirli bir noktaya askeri anket göndermek için, bizzat emir dağıtmak mümkün olacak. Orada için Görevler her zaman bir kahraman olacak. Daha fazla deneyim William Carter alınacaktır, daha fazla yeni iş açacak. Oyunda hoş memnun ve silah seçimi - hatta en müzmin şüpheci şaşırtabilir. Bu arada, oyun bağımsız seçilen asker kıyafeti mümkün olacak. Ekstra puan ve farklı ödüller verilecek misyonu mükemmel performans için.

Carter Bürosu XCom Declassified Video römork için hazırlanan herhangi bir sunumda, yoksa kendiniz savaşın, bu "iş" o sadece astlarının bir çift gider açıktır. Ne diğer özellikler oyunda sizi bekliyor? Test projesi ve kendiniz keşfedin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more