Yer imleri

Ölü Linger

Alternatif isimler: Ölü Linger

oyunu Ölü Linger ilk kişi bir online oyundur. Oyunda & nbsp olacak; Ölü Linger farklı alanları araştırmak ve zombi öldürmek. Senin şair üzerine zombi çok sayıda buluşacak.

online oyun Ölü Linger kaydı hızlı. Eğer aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekir kaydetmek için:

1. Onun kullanıcı adı.

2. İcat ve benzersiz bir şifre yazın.

kıyamet sonrası kalan ölü Linger dünyada olan oyun, oyna. Bu oyunda, en uygun olanın hayatta oyuncuların. Düşmanların şunlardır:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; zombi & ndash; büyük bir istek istemek canavarlar seni öldürmeye.

2.. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Diğer fraksiyonlar & ndash; hayatta size bir zafer kazanmak istiyorsanız kalan kurtulanlar.

Oyunlar fraksiyon daha sonra sadece yükseltilebilir kadar 16 oyuncu sınırı içerebilir. Bu oyuncular en iyi arkadaşları ya da ölümcül düşmanlar olabilir.

farklı sunucularda oyuncuların varsayılan olarak birbirlerinin düşmanı olarak kabul edilir, ama dost oyuncuların parti katılmak ve birlikte çalışabilir.

PvP sunucularında, her oyuncu bir çok savaşan takımlardan birinin parçasıdır. Gol Bir takım ve tüm ostanyh yok.

oyunu Ölü Linger size düşman partiler imha, ama aynı zamanda karakterin refah değil, sadece bakmak zorundasınız oynarlar. Onu beslemek ve enfeksiyona karşı korumanız gerekecektir. Karakter ölürse uzun bir süre yiyecek almayacaksınız zaman.

oyun Ölü Linger çevrimiçi ve muhalif olabilir kendileri ateşli ila silah çeşitli, temin silah olarak , melee. Güvenlik Oyuncu onların cephaneliğinde bağlıdır. Için silahsız Bir acemi ise pek tehdit, ancak, keskin nişancı tüfeği sahip oyuncu ve tehlikeli diğer Silah olabilir herkes öldürmek kendi topraklarında yakın.

online oyun Ölü Linger & nbsp; Sen erişimi olacak farklı giyim , özel koruma ve pratik faydaları verilen.

Zombie & ndash; insan ya da , ile enfekte edilmiştir hayvanlardır, virüsü HNZ . Bu virüs aracılığıyla transfer edilebilir vücut sıvısı veya fiziksel temas (özellikle sokması ) ve muhtemelen Diğer araçlar .

Zombie onların yüksek zihinsel işlevlerin çoğunu kaybetti ve bu şekilde çok aktif değildir. Bunlar Manhunter olma eğilimindedirler. Zombi üç ana durumu vardır:

& nbsp; & nbsp; & nbsp; - Hareketsizlik - halsizlik etrafında üreticimizin.

& nbsp; & nbsp; & nbsp; - Soruşturma - zombiler görme, koku veya ses ile bir kişiyi algılayabilir.

& nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; - Saldırganlık - zombiler diğer oyuncular arıyor, ya da görüntüleme platformu üzerinde, ya da aktif peşinde uygulayarak.

Zombie çok öldürmek için zor sağlıklı insan daha . onların başları tahrip edilmiş ya da ağır hasarlı ise Onlar ölür. Ancak, , zombie parçalanması , eğilimindedir. Bu taktik avantaj bir adam için o kadar hayatta çekim zombi istiyorsa bacaklar , Örneğin, onları yavaşlatmak olacaktır.

Elbette can, ancak ödeme-oyun paketi satın size çok daha fazla avantaj sağlayacaktır ücretsiz oyun Ölü Linger oynayın.

nbsp;

düşmanlarınızı yok, dünyayı fethetmek!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more