Yer imleri

Gizli Dünya

Alternatif isimler: Gizli Dünya

tasavvuf çok düşkün olanların dikkatini çekmek için emin Secret World oyunu. Belki bazı uzun Gizli Dünya Online mistik yaratıklar var oyunda olduğu gibi, bizim gerçek dünyada istedim.

sihir dolu gizem mistik efsane, tam TSW oyunu.

Gizli Dünya Kayıt biraz sıradışı gösterir. Kendi hesabınızı oluşturmak önce bazı ek adımlar yapmak gerekir. Ve böylece, aşağıdakilere ihtiyacınız vardır:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; oyuna giriş yapın.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ana sayfa bağlantısı menüsü & laquo sonunda Basın Topluluk & raquo; .

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Oyunu & raquo; Bundan sonra, & laquo tıklayın.

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; sayfanın sağ tarafında kayıt formunda bir pencere olacaktır. Bunun tüm öğeleri doldurun.

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; adınızı ve ardından e-posta girin.

, 6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Daha sonra, & laquo üzerine tıklayın; & raquo abone ol;. Bu düğmeye bastığınızda, otomatik olarak sitenin politikasına kabul edecektir. Bu hükümler bünyesinde sunulmuştur.

nbsp;

işlem gücüne varsa aşağıda açıklanan daha az değil, yapabilirsiniz, Gizli Play Dünya:

DVD-Rom - 8X

OS - Windows XP veya Vista yanı sıra & nbsp; Windows 7

Ekran Kartı - NVIDIA 8800 serisi 512 VRAM

İşlemci - 2. 6 GHz Intel Core 2 Duo & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp;

DirektX & ndash; Direct X 9. 0c

Bellek & ndash; 2-3 GB

Sabit sürücü & ndash; 30 GB.

nbsp;

Gizli Dünya şu kesirler oynayacak:

1. Tapınakçılar. Onlar iyi kategoriye ait: onlar kötülüğe karşı savaşçıları olarak kendini gösteriyor, ne ruhsal gelişim eğilimindedir. Onların gücü iyilik ve adalet gerçek inanç yatıyor. Tapınakçılar Babil kuruluşundan beri kökenlerine sahip ve şimdi Londra'da tüm bilinmektedir. Bu adamlar gerçekten umutsuz çünkü eylemlerinin bazıları çok büyük bir sürpriz yarattı.

2. İlluminati. Onlar Tapınakçıların düşmanlarıdır. Hırslı ve acımasız, bu hizip. Şantaj, iftira ve hatta ihanet: iktidar uğruna, büyük uzunlukları gitmeye hazırız. İlluminati kendilerini Tapınakçıların büyük düşmanları düşünün. Onyedinci yüzyılda, onlar Avrupa'yı terk etti. Bugün, New York'ta yeraltında yaşıyor. Tapınakçılar dikkatle çalışanları seçtiğinizde, İlluminati oldukça tersidir. Onlar için önemli olan şey onların çalışanlarının ilkelerini paylaştı olmasıdır.

3. Dragons & mdash; eylemlerinin amacı hâlâ tespit edilmemiştir. Onlar Tapınakçılar ve İlluminati arasındaki orta yere bir yerde bulunmaktadır. Savaş Sanatı & raquo; Onlar & laquo açıklanan Sun Tzu, öğretilerini takip edin;. Onların onuru - sabır, ama onlar da çok olumsuz niteliklere sahip. Onlar Seul bulunmaktadır.

Gizli Dünya Online seviyeleri ve sınıfları maç varsayar değil.

Gizli Dünya & ndash; all around çağırmaktadır bu gizemli dünya. Her öylesine deli gibi insanlar ve mistisizm, gerçek veya hareketsiz bir efsane arasında duran bilmek ister misin?

nbsp;

Gizli Dünya oynarken

Belki, bir şey anlayacaksınız ve açık kapılar önce başkalarının görmüyorum. Online bu sınırsız uzay sırları ve oyunun Gizli Dünya gizemleri kendinizi bırakın. Kendinizi bu güzel dünyayı fethetmek!

 

Gizli Dünya online kayıt