Yer imleri

West

Alternatif isimler: Vahşi Batı

Wild West & nbsp; Online & ndash; Kuzey Amerika'nın kolonizasyon zamanında bizi alır heyecan verici bir oyun. Bu kovboy büyük bir tarayıcı hayat simülasyonu. 2011 & raquo en iyi tarayıcı oyunu, online oyun Batı & laquo unvanını hak mutlaka bir;. & Nbsp;

Batı basit oyunda katılın ve çok çaba gerektirmez. Bunu yapmak için, Kayıt Wild West tıklatın. Sonra bir ekran adı, parola ve e-posta adresinizi seçmeniz gerekir. Oyunda tam kayıt Wild West size bir veya iki dakikadan fazla sürer. Bir düzine sunucuları hakkında çevrimiçi mevcut oyununda Batı ise. Onlar oyuncu sayısı sadece farklıdır. Bunun için güvenli bunlardan herhangi birini ve çevrimiçi Batı'yı oyunu oynamak için başlayabilirsiniz. Büyük oyun Wild West & nbsp; Amerika tarihinin en heyecan verici bir dönem tadı sağlayacak kaydı. & Nbsp;

Wild West & nbsp hangi, özellikle güçlü bir bilgisayar ya da yüksek hızlı bağlantı oynamak gerekmez. Yine de, oyun yavaş bir internete varsa uzun bir süre için yüklenebilir görsel imgelerin bir yeri vardır.

Wild West & nbsp; Online oyun, yetkili becerilerini dağılımı değil, aynı zamanda hassas ve tepkime sadece gerektiren bir düello, iletken mükemmel bir sistem yaratmıştır. Düellolar tamamen Vahşi Batı'nın bir tat sağlamaktır. & Nbsp; salon çeşitli görevleri alırsan oyun, çeşitlendirmek olabilir. Onları yapılarak, deneyim ve yeni beceriler öğrenmek için gerekli olan ödülleri kazanacaktır. & Nbsp;

Giysi ve raquo;

Foto & laquo bilinmektedir, & nbsp; online oyun Wild West dikkatinizi giyim ve silah bir düzine farklı öğeler hakkında, başarıyla çok güçlü bir karakter yaratmak olduğunu birleştirerek.

oyunu Wild West & nbsp; çevrimiçi gelişme 10 aşamaya ulaşmak için, karakterlerin dört tip tekabül gelişme dört olası yolları açılır. & Nbsp; dışarı gelmedi fikrinizi değiştirirseniz, çünkü çok dikkatli seçmelisiniz. & Nbsp;

Maceracı & ndash; Her zaman macera için istekli olduğunu ve kolayca kolayca yeni bir yol başlatmak ve yeni bir iş alır hareketsiz oturmak değil olanlar için harika bir stil. Online eğlenceli ve yaramaz adam zafer hak etmek için, ve kim oyunu Wild West & nbsp oynamaya başladı.

Duelist & ndash; İyi bir kavga sonra gelen ruh ve coşku mücadele isteyenler türü. O ateş seviyor, çünkü bu tür çevrimiçi Wild West oyunu oynamak için isteyenler için ilginç olacak.

işkolik & ndash; daha dürüst çalışma ve tozlu değil yol, düellolar ve askeri tatbikat riski uygundur sessiz, hasta oyuncuların seçimi. & Nbsp oyuncunun sevgi dolu bir türü için iyi, Vahşi Batı'da play ebedi savaş ve çekim değil sadece, bu zor bir iş.

Asker & ndash; Hizmet vermeye hazır ve muktedir bu savaşçılar için gelişme, dördüncü tip silahların farklı uygulanacak.

Aşçı, bir tıp adamı, bir demirci ve saraç:

kalkınma sonraki aşama dört olası esnaf seçimi olacaktır. Bunların her biri kendi avantajları ve dezavantajları vardır. Çünkü Wild West & ndash ne yazık ki, hataları yapmamaya da önemlidir; meslek değiştirmek sert bir yer, ve artık mümkün değildir.

Seyahat & ndash; Oyunun önemli bir parçası, sen Vahşi Batı'nın farklı şehirleri arasında taşıyabilirsiniz. Her şehirde iş yapmak, mühimmat yenilemek ve dinlenmek, bir düzine farklı binalar hakkında, bir iş elde edebilirsiniz vardır. Oyunun kurallarına göre ciddi bu binada neler olup bittiğini hakkında konuşmak yasak çünkü en ilginç yapı, şüphesiz kilisedir. Bir kilise hizmetini ziyaret ederek sadece kendi bu konuda bilgi edinin.

Sadece şehirlerinden birinde yerleşmek ve oturma efsane, geliştirmek başlatmak ve saldırılarına karşı şehri korumak için binalar, kalelerin yapımında katılmak ve olmaya yardımcı olabilir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more