Yer imleri

Vahşi sekiz

Alternatif isimler: Vahşi Yate

Vahşi Sekiz oyunu: hayatta kalmaya çalış.

Başınızın dertte olduğunu düşünüyorsanız, o zaman Alaska ormanlarının ortasındaki bir uçağa asla düşmediniz. Vahşi Sekiz oyunu "Vahşi Sekiz" olarak tercüme edilmiştir. Bir yolcu uçağının kazasında bu kadar insan kaldı ve dünyadaki artık başka nedenlerden ötürü ölmek için evrensel adaletsizlik bu olacaktı. Yaşamları için savaşmaya devam eden insanların hikayesini anlatıyor.

Sekiz Puan Hayatta Kalma Simülatörü Geliştirici ve yayıncı HypeTrain Digital. Bazı oyuncular, kooperatif modu olmadan yayınlandığı 2016 yılının ilkbaharında The Wild Eight oyununu oynamayı başardı, ancak yalnızca ana oyun özelliklerini ve grafiklerini göstermek amacıyla. Oyuncak üzerinde çalışmalar devam eder ve yazarlar her zaman yeni özelliklere, yerlere ve karakterlerin parametrelerine katkıda bulunur. Fikir, zaten denemiş olan türün hayranlarından olumlu bir cevap aldı.

Ne oldu?

İnsanların düşme düzleminde nasıl hissettiğini hayal etmek imkânsız yaklaşıyor. Ve mucizevi bir şekilde bozulmadan kaldıklarını anladıkları anı anlamak kadar zor. Ancak etrafta sadece karla kaplı bir orman gördüğünüzde neşe hızla geçiyor, kurtların uluğunu duyuyorsunuz. Bu andan itibaren insanın varoluş mücadelesinde yeni bir aşama başlar. Hayatta kalan grubun eve dönmesine yardım etmek için The Wild Eight'ı indirmeniz gerekir ve kompozisyonunda koşullara göre hareket etmeye başlar.

 • Keşif Bölgesi
 • Bir Ana Sayfa
 • Alıcı yiyecek
 • Birbirinize iyi bakın
 • Solve Çatışmaları
 • Yavaşmacılar kapalı
 • Görevleri tamamla

Her şeyin sinirde olduğu açık ve belli aralıklarla iç çatışmalar var. Onların parlamalarına izin veremeyiz, çünkü çekişme sadece durumu ağırlaştırır. Çatışmayı söndürmek, tehlikeli durumdan çıkmanın bir yolunu bulmak için her şeyi yapın.

Bölgeyi araştırmanız ve birçok keşifler yapmanız gerekiyor. Örneğin, gizli bir laboratuvar bulunacak ve içinde ne olduğunu çözmemiz gerekiyor. Bulgularınız arasında terkedilmiş sığınaklar ve sıra dışı eşyalar olacak, bu da birçok soruyu da beraberinde getiriyor. Kurtuluş görevini oldukça zorlaştıran korkunç sırlar, vahşi hayvanlar ve mistik yaratıklar tarafından takip edileceksiniz. The Wild Eight oynamaya devam etmek için, birçok şeye dikkat etmeniz gerekiyor ve bu nedenle takım ruhu çok önemlidir. Tek bir şirkette oynayabileceksiniz, ancak oyunun takım versiyonunu seçerek hayatta kalma ihtimaliniz daha yüksek.

Beceri geliştirin.

Herhangi bir ciddi oyun, nesnelerin ve karakterlerin geliştirilmesini içerir. iPlayer Bu bağlamda Vahşi Sekiz de istisna değildir. Başlangıçta, çalışanlarınız zayıf, ancak bir avcı, marangoz, izci ve diğer özelliklerin niteliklerini hızla geliştirmeye çalışmalısınız. Grubun her üyesinin bir yaşam ölçeği vardır, böylece ne kadar iyi hissettiğini görebilirsiniz. Her an azalmaya başlayabilir, çünkü çeşitli nedenlerle ölebilirsin:

 • Sıklıktan
 • Holod
 • Infections
 • V kurt besler

Yoldan sonra rahatlayabileceğiniz barınaklar inşa edin. Geceleri bir odun stoğunuz olduğundan emin olun. Eğer ateşiniz yoksa, gece avcılarının önünde savunmasızsınız ve aynı zamanda çiğ yiyecekler de yemelisiniz. Bu, midenin hastalıklarına yol açacaktır ve açlıktan ölmeden yiyecek zehirlenmesinden öleceksiniz. Bununla birlikte, gerekli ilaçlarla eczane sahibi olmak hala sabit olabilir. Ancak, öldükten sonra bile, arkadaşlarınızın bulunması kolay olmayan bir defibrilatör varsa, yükselme umudu vardır.

Yeni beceriler öğrenmeniz gerekiyor ve araba kullanmayı bilmiyorsanız, genel fayda için ustalaşmanız gerekecek. Her eylemin belirleyici olabileceğini unutmayın.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more