Yer imleri

Onlar Milyarlarca

Alternatif isimler:

Onlar Milyarlarca, insanların zombi ordularıyla yüzleştiği ve siz olmadan baş edemeyecekleri gerçek zamanlı bir stratejidir. They Are Billions oyununu PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler iyi ancak oyun üst düzey bir oyun bilgisayarına sahip olmanızı gerektirmiyor. Müzik gergin bir yüzleşme atmosferi yaratmaya yardımcı olur.

Oyunun olayları uzak bir gelecekte gerçekleşiyor; bir zombi kıyameti dünyayı kasıp kavurdu ve bunun sonucunda milyarlarca kana susamış zombi gezegenin yüzeyinde ortaya çıktı. Hayatta kalan insanlar kale şehirlerde izole edilmiş durumda. They Are Billions PC'de bu yerleşim yerlerinden birine liderlik edeceksiniz.

Halkınızın hayatta kalması için çok şey yapılması gerekiyor:

  • İnşaat malzemeleri ve diğer kaynakların sürekli tedarikini sağlayın
  • Yararlı öğeler ve eserler bulmak için kalenin etrafındaki alanı keşfedin
  • Kale şehrinin nüfusu için duvarlar, gözetleme kuleleri ve konutlar inşa edin
  • Ordunuzun boyutunu artırın
  • Savaşçılarınızın becerilerini geliştirin
  • Zombi sürülerinin saldırılarını püskürtün
  • Petrol sahasına erişim sağlayın
  • Her türden düşmana karşı en iyi taktikleri bulun

Bu liste They Are Billions oynarken sizi bekleyen ana görevleri içerir.

Felaketle boğuşan dünyada çok az kaynak kaldı ve onlar için savaşmanız gerekecek. Size şehir güvenli gibi görünse de aslında öyle değil. Milyarlarca zombi, yok edilen dünyanın topraklarında dolaşıyor, dev gruplar halinde toplanıyor. Eğer bu gruplardan biri kalenizin karşısına çıkarsa hayatta kalmanız oldukça zor olacaktır. Savunma yapılarına ek olarak gerçek kahramanların önderlik ettiği güçlü bir orduya ihtiyacınız olacak.

Yetenekli liderler olmadan ordu daha az etkili bir şekilde savaşır. En iyi savaşçılar ve komutanlar kahramanlardır; dünyayı dolaşırlar ve para karşılığında kiralanabilirler. Birçoğu konuşması pek hoş karakterler değil ama sivilleri korumak için onlara ihtiyacınız var.

Kaynakları akıllıca yönetin, öncelikleri belirleyin, aksi takdirde yerleşim yok olabilir.

Zombiler farklı türlere ayrılır, her birinin kendine özgü güçlü ve zayıf yönleri vardır. Her seferinde birliklerinize kimin karşı çıktığına bağlı olarak taktik ve stratejinizi değiştirmeniz gerekir.

Savaş çok büyük ölçekte.Oyundaki yapay zeka çok sayıda düşmanı başarıyla kontrol ediyor, bir savaşta bunlardan 20.000'e kadar olabilir.

Dünyanın milyarlarca nüfusunu kana susamış zombilere dönüştüren virüs ortadan kaybolmadı. Canavarlardan birinin bile şehre girmesine izin vermeyin, duvarların dışındaki herkese bulaşabilir ve baştan başlamak zorunda kalırsınız.

Tekrar denemede yanlış bir şey yok. They Are Milyarlarca'daki dünya rastgele yeniden oluşturuldu ve ilk seferki gibi oynamak çok eğlenceli.

Oynamadan önce They Are Billions'ı indirip yüklemeniz gerekir. Oyun sırasında internete ihtiyaç yoktur.

Onlar Milyarlarca PC'ye ücretsiz indirme maalesef çalışmayacak. Oyunu Steam portalından veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Hemen oynamaya başlayın ve bir virüsün ortalığı kasıp kavurarak nüfusu zombiye dönüştürdüğü bir dünyada insanların hayatta kalmasına yardımcı olun.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more