Yer imleri

Üçüncü Çağ: Toplam Savaş

Alternatif isimler:

Third Age Total War PC için Yüzüklerin Efendisi gerçek zamanlı strateji oyunu. Bilgisayarınızın performansı yeterliyse grafikler iyidir. Seslendirmeler kusursuz, müzikler ise oyunda Yüzüklerin Efendisi evreninin atmosferini yaratıyor.

Oyunun olayları sizi Üçüncü Çağa, geliştiricilerin 100'den fazla yerleşim yeri yarattığı Orta Dünya bölgesine götürecek. Yerleşim yerlerinin yanı sıra, J. Tolkien.

Üçüncü Çağın tüm fraksiyonları oynanabilir:

 • Gondor
 • Rohan
 • Yüksek ve Orman Elfleri
 • Cüceler
 • Eriador
 • Dale
 • Isengard
 • Mordor
 • Çalıştır
 • Harad
 • Dumanlı Dağların Orkları

Her fraksiyonun kendi ahlakı, dezavantajları ve avantajları vardır. Epeyce fraksiyon olduğu için seçim yapmak kolay olmayacak ama Tolkien'in eserlerinin büyülü dünyasına aşina iseniz bu görevin üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

Bir hizip seçtikten sonra kısa bir eğitim alacaksınız ve ardından Third Age Total War oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun modları arasında hem tekli savaşlar hem de kampanyanın geçişi mevcuttur.

Çoğu modern oyun gibi bir çok oyunculu modu vardır. Arkadaşlarınızla veya rastgele seçilmiş rakiplerle çevrimiçi olarak savaşabilirsiniz.

Savaş alanında iki farklı ordu türü vardır. Düşmanın sayısını ezebilecek çok büyük bir ordu. Veya küçük ama iyi eğitimli ve silahlı birimler. Seçeneklerin her birinin kendine göre avantajları var, dövüş tarzınıza hangisinin daha uygun olduğuna siz karar veriyorsunuz.

Üçüncü dönem ve özellikle onun sonu, büyük savaşların ve büyük savaşların zamanı. Sadece olmayacak. Ancak düşmanın tüm hareketlerini önceden görerek kazanabilirsiniz. İster gerçek bir rakibe ister yapay zekaya karşı oynuyor olun, ölümüne bir dövüşe hazır olun. Oyundaki AI seviyesi oldukça yüksek, bu yüzden onu yenmek bir insandan daha kolay olmayacak.

Geliştiriciler görsel tasarıma çok dikkat ettiler. Seçilen fraksiyona bağlı olarak, yerleşim yerlerinizin binaları ve sakinlerinin kıyafetleri kendilerine özgü bir tarza sahip olacak. Ayrıca seslendirme ve müzik eşliği değiştirilmiştir.

Detaylara verilen bu özen, kimi oynamayı seçerseniz seçin oyunun her ırk ve kültürün atmosferini tam olarak yakalamasını sağlar.

eser evreni, J. Tolkien çok çeşitlidir, su çayırlarından kasvetli zindanlara kadar her şeye sahiptir. Bu kadar çeşitli yerler ve kültürler arasında oynamak sıkıcı olamaz.

Ama oyunu hafife almayın, kayıplardan kaçamayacağınız birçok savaş bulacaksınız.

Orta Dünya'yı karanlıktan temizleyin veya tam tersi, ordunun gücüyle fethetmeyi başardığınız tüm topraklara kaos getirin. Final, yalnızca seçiminize ve birliklere liderlik etme yeteneğinize bağlıdır.

Third Age Total War PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyun Steam portalında satılır veya satın almak için geliştiricilerin web sitesini ziyaret edin.

Oyunu hemen yükleyin ve kendinizi muhteşem bir fantezi dünyasına bırakın! En sevdiğiniz karakterler arasında gerçeklikten uzaklaşın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more