Yer imleri

Savaşta Taht Krallığı

Alternatif isimler: Krallıkların Taht Savaşı

Savaş Oyununda Taht Krallığı: Büyük Bir Lord Olun.

Oyun ürünleri pazarında, şimdi ve her zaman yeni teklifler ortaya çıkıyor. Deneyimli bir oyuncu kuklaları ilginç bir eğlenceden kolayca ayırt edebilir ve War at Kingdom oyunu tarafından gösterilen yüksek puan, strateji severlerin takdir ettiği tüm nitelikleri içerdiğini söylüyor.

Belki savaşçıları özellikle memnun eden ilk şey, Savaşta Throne Kingdom'da bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda oynama yeteneğidir. Tarayıcı bir oyuncak olduğu için sosyal ağ üzerinden girebilirsiniz.

Cetvelin

hayatı.

Önce, fantezi unsurlarını içeren çok oyunculu bir strateji klasik örneği Düşmanları ve arkadaşları, yanı sıra geliştirilmesi ve savunulması gereken bir krallık vardır. Her şey küçük başlar, ancak yavaş yavaş size teslim edilen topraklar güçlü bir ordu ve sürdürülebilir bir ekonomi ile güçlü bir devlet haline gelmelidir. Etrafında çok fazla düşman var ve bu nedenle kendi taraflarından yapılan saldırılar çok sık gerçekleşecek. Bu amaçla arkadaşlarım var, daha doğrusu ittifaklar kurulacak dost uluslar var. Birlikte, iyi komşuluk ilişkileriyle ilgili görüşlerini paylaşmayanların saldırılarını engellemek daha kolay ve daha güvenilir.

Benzer düşünen bir grup insandan oluşan toprağı da keşfedecek, canavarlarla savaşacaksınız. Oyun oynamak Savaşta Taht Krallığı, gerçek insanlarla iletişim kurmak, sadece daha ilginç değil, aynı zamanda daha da faydalıdır. Kaynaklar ve askeri yardımlar şeklinde destek ve yardım garantilidir. Onlardan tavsiye isteyin, ancak sizden benzer retaliatory hareketler beklediklerini de unutmayın.

Akıllıca, cesurca savaşıyoruz.

Kendinizi modern bir teknolojinin olmadığı renkli bir ortaçağ dünyasında buluyorsunuz, ama büyü ve keskin bıçaklar var. Bu gerçekliğin bir parçası haline gelmek, karmaşık manipülasyonlar gerektirmeyen Savaş sırasındaki Taht Krallığına yardımcı olacaktır.

Diğer hoş sürprizler:

 • Büyük Hacimsel Grafikler
 • Dil seçimi
 • Gözden alım yapılmadan oyun işlemi
 • A çok sayıda görev
 • Kahramanını kendi takdirine göre donatma yeteneği
 • Join'e katılın ve siparişlerinizi oluşturun
 • Savaşçı sınıfı seçin

Derse göre, kimin temsil edildiğini görelim:

 • Bight Şövalyeleri
 • Schelled okları
 • Kopeyschiki
 • Prospektörler
 • Savaş Birlikleri
 • Süvari 1000 20
İPlayer Throne Kingdom’ın Savaş sırasındaki

Staff’ı, ilerlemeye ayak uydurmak için. Bu, askeri kampanyalara ek olarak sürekli bir şeyler inşa etmek ve geliştirmek zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Yerleşimin uygulanabilir olduğu bilindiğinden, sakinlerin evlere, tavernalara, mağazalara ihtiyacı var. Askerlerin kışlalara ve eğitim alanlarına ihtiyacı var. Ve şehir için depolar, demirhaneler, testereler, mayınlar gerekiyordu. Kömür, odun, taş ve diğer mineralleri madencilik yaparken, madenlerin seviyesi ne kadar yüksek olursa, o kadar değerli hammadde getireceklerini unutmayın. Aynısı diğer şirketler için de geçerlidir, kaynak materyali çıkarır veya mal üretir.

V oyun atölyelerinin hepsi birbirine bağlıdır ve bu nedenle tüm endüstrilere zamanında ve tek tip bir şekilde dikkat etmeye çalışın. Çok az ev varsa veya vatandaşların yaşam düzeyine uymuyorsa, çalışacak kimse olmayacak ve bu da yiyecek, giysi ve silah eksikliğini etkileyecektir. Pompalamayı ve savaşçıları görevlerine göndermeyi unutmayın Görev seçimi harika, ve koşullarını ve ödülün boyutunu inceleyen birini seçebilirsin. Kahramanın seviyesine uygun olanları seç, böylece gücü bir kampanya için yeterli ve düşmanla savaş.

Taht Krallığı Oyunu Savaş sürekli gelişiyor, yeni ilaveler ortaya çıkıyor, bu yüzden sıkılmayacaksınız. Oyunculara katılarak, sıkı sıkıya bağlı ailelerinin bir parçası olacaksınız ve kısa bir süre sonra ilk görevinizi alacaksınız.

 

Savaşta Taht Krallığı - gerçek ortaçağ savaşları!