Yer imleri

Çağlar boyunca

Alternatif isimler:

Çağlar Boyunca masa oyunu sayesinde ortaya çıkan bir stratejidir, aslında resmi bir uyarlamadır. Artık Çağlar Boyunca oyununu PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler çok etkileyici olmasa da renkli ve oldukça detaylı. En iyi grafikler stratejiler için zorunlu bir özellik değildir. Bu özellik sayesinde yüksek performansa sahip olmasa bile hemen hemen her PC'de oynayabilirsiniz. Seslendirme, iyi seçilmiş müzikle yüksek kalitededir.

Masa oyunu, Board Game Geek'e göre yüksek puanlar aldı ve ilk üçte yer aldı. PC versiyonu da sizi yarı yolda bırakmayacak; oyuncular burada daha uygun bir formatta birçok ilginç maç bulacaklar.

Oynamadan önce kuralları inceleyin. Eğlenceli bir formatta eğlenceli olacak ve fazla zamanınızı almayacak.

Bundan hemen sonra maceraya hazır olacaksınız:

  • Madenleri ve çiftlikleri genişletin ve iyileştirin
  • Medeniyetinizin gelişim yolunu belirleyin
  • Kaynakları en büyük faydayı sağlayacak yere tahsis edin
  • Savunma ve fetih için güçlü bir ordu oluşturun
  • Zafere giden en kısa yolu seçin ve onu takip edin

Bunlar PC'de Through the Ages oynarken yapmanız gereken görevler.

Oyun, yapay zeka veya gerçek rakiplerle yüzleşmede birçok ilginç seçenek sunuyor. Bu, masaüstü sürümünden daha kullanışlıdır çünkü oyunu bitirdikten sonra veya ara verildiğinde her şeyi kaldırmanızı gerektirmez.

Zorluk seviyesi değişebilir, bu, yeni başlayanların oyun mekaniğine hızlı bir şekilde alışmaları ve çözülemeyen zorluklarla hemen karşılaşmamaları için yapılır.

Kuralların, masaüstü sürümündeki gibi eksiksiz veya biraz basitleştirilmiş iki sürümü vardır. Oyun her versiyonda ilginç, hangisini en çok beğendiğinize kendiniz karar verin.

Farklı stratejilerle denemeler yapın, evrensel bir çözüm yoktur, her şey size kimin karşı çıktığına bağlıdır.

Çağlar Boyunca Oynayın ve küçük bir kabileyi yavaş yavaş müreffeh bir duruma dönüştürerek tüm rakipleri geride bırakın.

Ana oyuna ek olarak geliştiriciler tarafından yayımlanan iki düzineden fazla farklı eklenti bulunmaktadır.

Bu, yerel senaryolarda bir grup arkadaşınızla, yabancılarla veya yapay zekaya karşı oynayarak ilginç ve eğlenceli vakit geçirmek için ideal bir seçenektir.

Bir gün sıkılsanız bile her zaman ara verip daha sonra geri dönebilirsiniz, Çağlar Boyunca tüm masa oyunları gibi çok uzun bir süre güncelliğini koruyacaktır.

Başlamadan önce, Through the Ages'i bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekir. Çok oyunculu mod için gelecekte İnternet bağlantısı gerekecektir; yerel görevler çevrimdışı olarak da kullanılabilir.

Maalesef

Through The Ages'i PC'ye ücretsiz olarak indirmek mümkün olmayacak. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin resmi web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Ayrıca eklentiler için de ödeme yapmanız gerekecek, eğer tasarruf etmek, satışları izlemek istiyorsanız bu fırsata sahip olacaksınız.

Arkadaşlarınızla veya yapay zekaya karşı oynayarak eğlenmek ve kendi medeniyetinizi yaratmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more