Yer imleri

Tiger Woods PGA TOUR 12: Masters

Alternatif isimler: Tiger Woods PGA TOUR 12: Masters

İşlemci: Pentium 4/Athlon XP 2. 8 GHz

RAM: 1 GB

Ekran Kartı: GeForce 6200/Radeon 9500 Pro

Disk Alanı: 6 GB

Tiger Woods PGA TOUR 12 - popüler bir spor golf simülatörü, başlık zamanımızın büyük golfçüler biri oldu bir kişi, son yıllarda sporun çok kişileştirme haline gelmiştir. Bu şirket, dört yıl için konsol platformları için bu seri üretilen ürünlerin geliştiricisi olduğu için kişisel bilgisayarların sahipleri zaten bu simülatör bıkmak olduğunu belirtmek gerekir. Büyük Tiger Woods PGA TOUR golf yine bilgisayar platformuna döndü.

One Two

İlk başta, Tiger Woods '12 üstünkörü muayene kariyer gelişimi ve tekler maçları tek bir mod eklendi aynı adı popüler online projesi, birleştirerek, belli bir ortalama buluşudur. Oyun disk Tiger Woods PGA TOUR 12 her alıcı otomatik olarak multiplayer savaşları ve çeşitli oyun modları içeren komple tek modunda, katılmak için altı aylık abonelik alacaksınız. Tiger Woods, oyun adını burjuva elit ve pahalı spor yansıtır. Para iki tür vardır Ciddi ekonomik model.

Oyun

Tiger Woods 12, ve özellikle onun darbelerde oyuncu Office iki sistemlerine ayrılmıştır. Birinci sistem Tiger Woods PGA TOUR, trehklikovy salıncak yener.

Full Zen

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more