Yer imleri

Kereste doğumlu

Alternatif isimler:

Timberborn, strateji unsurları içeren sıra dışı ve eğlenceli bir şehir planlama simülatörüdür. PC'de oynayabilirsiniz. 3D grafikler, karikatür tarzında renkli. Karakterler mizahla seslendiriliyor ve müzik hoş.

Timberborn'da küçük bir kunduz grubunun kontrolünü ele geçirmek için eşsiz bir şansa sahip olacaksınız. Oyun, kıyametin yaşandığı, insanların ortadan kaybolduğu ve yerini kunduzların aldığı bir dünyada geçiyor.

Bu komik hayvanlar zaten çok akıllıydı ama olanlardan sonra koca şehirler inşa etme fırsatına sahip oldular.

Yapmanız gereken tam da bu, küçük bir köyü gerçek bir metropole dönüştürmek.

Geliştiricilerden gelen

ipucu, yeni başlayanların kontrol arayüzünü anlamalarına yardımcı olacak. Bundan hemen sonra maceraya hazır olacaksınız.

Timberborn oynarken yapılacak pek çok önemli şey var:

  • Kunduzlara insan uygarlığından sonra miras kalan dünyayı keşfedin
  • Ahşap ve diğer inşaat malzemelerinin çıkarılmasının kurulması
  • Ev, fabrika, su değirmeni ve diğer binaların inşa edilmesi
  • Nüfusa yiyecek sağlayın
  • Yeni mekanizmalar oluşturun ve teknolojiler geliştirin
  • Mekanik kunduzlar yapın, vazgeçilmez yardımcılar olacaklar

Bunlar Timberborn PC'de yapacağınız ana aktivitelerdir.

Çözmeniz gereken görevlerin karmaşıklığı siz ilerledikçe artacaktır. Oyunun başında zamanınızın çoğunu kaynakları çıkarmaya ve nüfusun temel ihtiyaçlarını karşılamaya harcamanız gerekecek. Daha sonra teknoloji gelişimi ve çok daha fazlası hakkında endişelenmeniz gerekecek.

Timberborn dünyasında iklim değişkendir. Soğuk kışlara ve yoğun yağışlara hazırlıklı olun.

İnsanlık ortadan kaybolmuş, arkasında harap olmuş bir gezegen bırakmış, bu koşullar altında değişmiş kunduzların bile hayatta kalması zordur. İnsanlarla birlikte çevre kirliliği de ortadan kalkmadı. Zehirli sisler ve yağışlar şehrinizin nüfusu için sorun yaratabilir.

Mekanik kunduz robotları yaratmaya başlayın; onlar çevrenin zararlı etkilerinden korkmuyorlar.

Kaynakları anlamsızca israf etmeyin. Oyunda şu anda daha fazla fayda sağlayacak projeler lehine seçimler yapmayı öğrenin.

Her şeyi doğru yaparsanız kasabanın nüfusu artacaktır. Yiyecek ihtiyacının yanı sıra sanat objelerine, dekorasyonlara ve rahatlık yaratan diğer yapılara da ihtiyacınız olacak. Özellikle oyunun başında bunları inşa etmeye kendinizi fazla kaptırmayın. Bu yapılar, yerleşimin hayatta kalmak için ihtiyaç duyduğu her şeye zaten sahip olduğu durumlarda en iyi şekilde inşa edilir.

Yaratıcılık isteyen oyuncular, kullanışlı düzenleyici sayesinde kendi senaryolarını oluşturabilecek.

Timberborn'u internet bağlantısı olmadan oynayabilirsiniz. Başlamak için Timberborn'u indirip yüklemeniz gerekecek.

Timberborn'u ücretsiz indirme maalesef mümkün değil. Bu eğlenceli oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

İnsanlar tarafından yok edilen bir dünyada bir grup çalışkan kunduzun hayatta kalmasına yardımcı olmak için hemen oynamaya başlayın! Unutmayın, kunduzlar hiçbir şey için suçlanamaz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more