Yer imleri

TimeZero

Alternatif isimler: Yarım Sıfır

nükleer patlama insanlığın yeni bir başlangıç ​​noktası aldı ve geliştirme ve ndash farklı bir yol almıştır ardından; Fikir yeni değil, ama çevrimiçi post-apokaliptik rol yapma oyunu timezero onun düzenleme çok etkileyici. Web'de zaten oldukça popüler online oyun timezero, mükemmel grafikleri, ilginç maceralar ve gelişim açısından karakterin maksimum yetenekleri sayesinde.

timezero kayıt olmanız gerekmektedir başlatın. Ofsayte oyun, uygun seçeneği seçin. Prolog basın ve laquo okuduktan sonra; çalmak & raquo; ve karakter, geçerli bir e-posta kutusu ve parola onayı adını girin. Nuance - timezero gelecekteki kahraman cinsiyetini seçmek için size sunar oyunda kayıt. Sonra, kuralları ve anlaşmayı ve pres & laquo kabul; giriniz & raquo;. Hesap aktivasyonu ile mektup için bekleyin, onaylamak - ve timezero online kayıt zaten var.

Eh, şimdi karakterin yaratılması ile kulpları gelebilir. Zaten oyun online bu aşamada timezero iyi kendisi önerir. Kamplara kahraman, onbir esnaf, bölünme bir görüntü (iki vardır) ve fraksiyonu (sekiz) ve klan büyük sayıda oluşturarak Çeşitli şemaları. Yani, oyun & nbsp oynamak; timezero online savaşan kamplarda & ndash biri olacak; Kara Akrepler Kronos veya Şifacılar. Ancak, & laquo yaparken; parlaklık & değil raquo; saflarını neden & ndash olmak; okumaya devam edin. Her kampın dört kesirler oluşmaktadır. & Nbsp;

Pozitif & laquo; Şifacılar Kronos & raquo; Aşağıdaki fraksiyonları içerir:

1. Rangers & ndash; askerlik mesleğinin varisleri, yağma ve talan zayıf ve ezilen korumak;

2. Demir Hawks & ndash; Amaç uzayda yeni medeniyetler bulmak yetenekli bir grup bilim adamı,

3. PsyONIX & ndash; psiko-kinetik (düşünce gücü ile çalışan) insanların özel bir grup;

4. Beyaz Lejyon & ndash; İmparator Grand Army.

negatif & laquo için Kampta, Siyah Akrep & raquo; fraksiyon içerir:

1. Invasion & ndash; başka bir güneş sisteminden acımasız askerler yabancılar,

2. SYSTEAM & ndash; robotlar ve istihbarat onları & laquo yönetmek; Sarah & raquo; bütün organik varlıkların yıkımı aramak;

3. Ücretsiz Çiftçiler & ndash; Bağımsız çiftçiler; & nbsp;

4. Moskova Gangsters & ndash; Yerli ve laquo; bosota & raquo; - Hırsızlar, katiller, yağmacılar, ve benzeri. & Nbsp;

Tüm başlayanlar oynamaya & nbsp başlamak; timezero laquo için &; inkübatör & raquo;, sen eğitim mücadele gidebilirsiniz özel bir yer (basın ve laquo; gösteri kavga & raquo;) ve kol - Eğer soğuk, atma, ateşli silahlar, enerji silahları var. Ve tabii ki, ilk iş olsun. Hazır mısınız? Sonra sırt çantası kapmak ve gitmek & ndash; Orada binanın duvarlarının dışına bir şaşırtıcı gizemli ve acımasız bir dünya bulacaksınız.

kahraman deneyimini daha iyi parametre (performans ve beceriler), envanter ikmali getiriyor, her arayışı geçti. Performans olarak on tanesi: tecrübe, sağlık, canlılık, psi-enerji, kuvvet, çeviklik, sezgi, dayanıklılık, doğruluk, zeka. Beceri biraz (13) daha onlar silah, ilaç ve ekipman çeşitli öğelerin kullanımı ile geliştirilmiştir. Eğer timezero oynayacak nasıl yol boyunca, hepsini geliştirmeye çalışın. & Nbsp;

rastgele ve hikaye araştırıyor ek olarak, timezero online oyun hangi böylece özü ve kaynakları satmak (burada 16 sırasını onları) canavarlar ve mutantları yok etmek (madenlerde iş) yapmak ve olabilir. d. Ve en önemlisi, bilmek (veya hellip gerekmez gerekir, spoiler, ilgilenen entrika & ndash iseniz! Birinin en almak zorunda olduğunda) timezero sizin karakter yeterince güçlü olacak zaman belli bir noktaya ve online oyun oyna, ve doğru yerde düzeyleri sizi sayısı, işte yan & ndash; Kronos veya Siyah Scorpion bir şifacı haline gelir. & Nbsp; Kuyusu ve daha & ndash; referans yeni kişisel nokta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more