Yer imleri

Titanfall

Alternatif isimler: TitanFoll Titan Fall, TitanFol

anketler oyun dünyasının birçok kullanıcı fethetmek gerektiğini bir bilgisayar oyunu Titanfall bilimkurgu oyunlarındandır. Bu oyun kürk bir simülatör olduğunu. Benzersiz Titanfall oyunu Mart 2014'te vizyona girecek.

online oyun Titanfall kaydı oldukça basit. Aşağıdaki belirtmelisiniz Titanfall oyunda kayıt için:

1) E-posta adresi.

2) Sadece maç kullanılan bir şifre göndermek.

hiziplerin biri tarafında olacak oyun Titanfall:

& Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp 1) & nbsp

; Pilotlar & ndash; farklı becerilere sahiptirler. Pilotlar ve ndash için en önemli şey; sertifika kazanmak için mücadele ediyor. Dövüş becerileri sadece & nbsp bağlıdır; Sen.

& Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp 2) & nbsp

; Titans & ndash; Onlar & nbsp; kargo taşımacılığı yapan ve uzay aracı tamir edin. Onlar da arama ve kurtarma operasyonlarında kullanılmaktadır.

Eğer dünyada Titanfall oynayacak tarayıcı oyunu, Frontier çağırdı.

Eğer gerekli kuralları yürütmek durumunda

, sınırsız fırsatlar olsun.

Titanfall çevrimiçi olarak özel bir birim, milis vardır. Bu milis Frontier silahlı kuvvetleri olduğunu. Milis karşılamak:

1. Settlers & ndash; Frontier alanı sakinleri.

2. Suçlular & ndash; onlar sizin hiçbir tehdit nestrashno iyi sakının.

3. Korsanlar & ndash; kurnaz ve becerikli suçlular.

4. Paralı askerler & ndash; misyon vadeli önemini gerçekleştirin.

Tüm ordu uzman ekipler ayrılmıştır. Onlar belirli bir sektöre atanır. Prensip olarak, tüm ekipler hiçbir zamanki korsan ekipleri farklı, ama onlar her zaman onlarla birlikte onlara inanılmaz iddialı kılan en uygun kaynakları var.

Muhalifler Milis IMC (Yıldızlararası Manufacturing Corporation) olduğunu. Nitekim, Milis kabul yüzleşme IMC en önemli misyonu. Ancak, tüm katılımcılar Milis öyle düşünüyorum.

Hammond Mühendislik & ndash; Bu IMC ilk adıdır. Sürekli doğal kaynakların çıkarılması yapan küçük bir şirket iken. Onların bilgi her geçen gün artmaktadır ve büyük kar getirmek başladı edilir. Büyük oluşumlar sonucunda, örgüt büyük bir şirket haline gelmiştir.

Onların büyüme fiziki sermaye sonucu, kendi hırs büyümeye olduğunu & nbsp; belirli sorunları çözmek için sert güç uygulayabilir.

Eğer online oyunlar Titanfall bir hayranı iseniz

, sen Titanfall of Collectors Edition satın alabilirsiniz. Yayın sayısı sınırlıdır.

1199 ruble için platform ön-ödeme için oyun istemcisini sipariş edin.

onların arkadaşları ile ücretsiz Titanfall oyun dünyasında kendinizi bırakın. Call of bilgisayar oyunu Call of dünyasının yapımcıları oluşturulmasını değerlendiriniz.

Ne olursa olsun, savaşmaya hazır olacaktır için

, Yan seçin. Dünya Titanfall oyun ilk oyuncuların biri olun.

gerçek bir oyuncu iseniz ve ciddi savaşlar ve bu zafer için hazır olduğunu göster! Bu inanılmaz ve unutulmaz online oyun size iyi şanslar!

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more