Yer imleri

Meşale ışığı

Alternatif isimler: Meşale ışığı

Torchlight oyunu online kesmek tarz geliştirilen ve RPG çizgi bir bilgisayar oyunudur.

Uzun bir taş darbelere Ember kişi saplantı haline hatta bir canavara dönüşebilir.

Bir istek göndererek, resmi sitesinden yapabilirsiniz Torchlight indirin. Eğer tam on sekiz yıl varsa sadece şarj edebilirsiniz Torchlayt indirmek için oyun istemcisi. Önce oyun, oyun Torchlight ilgili videoyu görmek. Bu video oyunun temel özelliklerini tanıtır.

:

Bilgisayar oyunu Torchlight sınıfları üç çeşit var

1. Destroyer (Destroyer) - Klasik Barbar en benzer olduğu kahramanı. O arbede ustasıdır. Destroyer en dayanıklı zırh ve yakın dövüş silahları kullanır. Bu sınıfın gelişimi sırasında ana odak ve "savunma" nitelikleri üzerinde "kuvvet."

2. Alchemist (Simyacı) olağan klasik Magoo karşılık hangi kahramanı. Bu sınıf, uzun menzilli saldırılar için en iyisidir. Simyacı zamanki büyü ve koruyucu olarak büyük miktarda bilir. Buna ek olarak, diğer yaratıkları çağırabilir. O koruma ve büyü geliştirmek için ihtiyaç bağlıyor.

3. Vanquisher (kazanan) Amazon ve Assassin benzer kahramanı olduğunu. Bu sınıf ateşli silahlar, tuzaklar, zehirler, çeşitli taktik hileler kullanır. Bu sınıfta geliştirmek maharet ve koruması gerekir.

Bilgisayar oyunda farklı manzara Torchlight oynayacak. Tüm bölgeler belirli coğrafi ve yapısal özelliklerinin yanı sıra, bunları yaşamak canavarlar tarafından karakterize edilir.

Oyun yerleri şu tipleri vardır:

1) Twilight Town - Bir yerde macera kahramanı başlatın. Burası güvenli ve hiçbir canavarlar vardır. Twilight Town, bir dişli satın alabilirsiniz.

2) Mine - Eğer canavarlar buluşacak ilk yerdir. Eyalet madenleri tamamen harap, ama burada canavarlar nispeten yeni olduğunu belirleyebilirsiniz. Balık yakalamak için birkaç yerlerdir.

3) Kalesi - Eğer mayın geçtikten sonra elde ettiği bir yer. Tuzakları ve gizli oda bir yeri vardır. Bu seviyenin sonunda ilk patron mücadele.

4) Esther Harabeleri - doğru patron ile savaştan sonra götürecek olan, kenti sular altında. Bu alanda gezinmek çok zor olacaktır.

5) Dungeon - köprüler bal kendilerini bağlı adalar çok sayıda gibi görünen bir yerdir. Canavarlar, burada kertenkele benzeri yaratıklar buluşacak.

6) Yeraltı Cezaevi - Bu cezaevi kompleksi, derin yeraltı yer almaktadır. Bu yerin sonunda, sizin patron ile buluşacak.

7) Kayıp Kalesi - en tehlikeli yerlerinden biridir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more