Yer imleri

Torchlight 2

Alternatif isimler: Torchlight 2

Sen resmi web sitesinden ücretsiz yapabilirsiniz Torchlight 2 indir, ancak bu durumda oyunun sadece bir demo sürümü mevcut olacak.

Torchlight 2 hakkında Profili video oyununun temel özelliklerini bilmiyor, her yeni oyuncu arzu edilir. Bu raporda açıklanan

oyunda yanı sıra bir deneme video olarak oyunun kuralları üzerinde görebileceğiniz gibi, Torchlight 2 oynamak. Melee ek olarak, o uzun mesafeden kavga katılabilir, ama sonra dövüş kendisine kapalı olacaktır. Alaca (Outlander) - savaşlarında kullanılan dolaşan göçebe bir sınıf, silah ve zayıf sihirli değişiyordu. Berserker (Berserker) - En iyi melee kendini gösteren benzersiz bir sınıf, ama dayanıklılık Mühendisi daha zayıftır. Bu sınıfın avantajı yüksek bir kritik hasar ve yüksek atak hızı. Bu müttefikleri neden ve düşman performansını düşürmek büyük zayıflatıcı büyü uygulayabilirsiniz. Mages uzun mesafelerde saldırılar yürütmek için kullanılan, ancak aynı zamanda ve melee mücadele edilebilir. Bazı büyü onlar zarar her türlü neden ve farklı tuzakları yapabilirsiniz. Magee Embera sürpriz bir saldırı ışınlanma yeteneği ve savaş alanından kaçmak için yeteneği var.

In-Oyunda Torchlight II sadece tek kullanıcı modu, ancak kooperatif modunda geçen oyunun olasılığı hala var sahiptir. Kooperatif modunda oynamak için internet ya da sadece yerel bir bağlantı bağlamak gerekir. Daha fazla oyuncu, daha fazla düşman:

Ancak, bu oyuncuların sayısı rakiplerinin sayısını bağlıdır fazlalaştı.

Ilk bölümünde Torchlayt Oyunu 2 çok gelişmeler olduğunu ve sizin için sürpriz bir sürü hazırladı. Bilgisayarınıza yüklemek ve heyecan verici bir yolculuğa arkadaşlarınızla ya da tek başına gidin.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more