Yer imleri

Işkence

Alternatif isimler: Işkence

Torment Online & ndash; Dark Ages eşsiz atmosfer var fantezi tarzında, bu role-playing multiplayer online oyun.

Torment online oyun oyun istemci kurulum gerektirmeyen, ancak sitesinden indirmek ve kolay oyunlar için ek fırsatlar sağlayacak yükleyebilirsiniz. Oyun Torment herhangi bir popüler tarayıcı olabilir.

Başlangıçta, online oyun Torment, oynamak ve kendiniz için karar predlagagaet activationless fırsatı, bu ve tekrar ya da değil oynamak değer registrtrovatsya olduğunu.

deneme oyunu sevdiyseniz, daha sonra & nbsp; devam komplike Kayıt Torment gerekmez: Kayıt alanında, sonraki karaktere, şifre, e-posta, doğum tarihi adını girin, zemin seçmek belirtilen alana ve tam olarak özel kodu girin Bütün bu işlem sözleşmesinin kabulü. Torment bitmiş Oyunda bu tarihi, oyunu devam edebilirsiniz!

Deneyim, makaleler, Becerileri, Değiştiriciler Sigara savaş seçenekleri, başlık ve Bağımlılık:

Yani, bir karakter estosnovne parametreleri yarattı. Şimdi bu seçenekler daha yakından bakalım:

deneyim & ndash; persrnazh bu kavgalar alacaksınız;

Madde & ndash; Bu savaş seyrini etkileyecek bir karakter mücadele ediyor. Temel istatistik (Kuvvet, canlılık, zeka) ve eşyanın modeli vardır (İçgüdü, Composure, Celerity, Çeviklik)

Becerileri & ndash; Onlar gruba ayrılır (silah, askeri, kalkanların Topla, genel gelişim, Mobil, Medikal, Eğitim, Magic)

Modifiers & ndash; & nbsp; onlar karakterin özel savaş yeteneklerini (Crit, Uvertyvanie, Nişan, Yansıma), düzenleyiciler dışında antimodifikatory olduğunu etkileyecek

Sigara savaş seçenekleri & ndash; Bu özellik (Valor, Karma, seviyeli, Başlık, Clan, Doğum Yeri, Yaş ve birkaçının) mücadele üzerinde doğrudan bir etkisi yoktur;

title - bu karma karakter ve cesaret düzeyleri bağlıdır

Bağımlılık & ndash; Beşinci seviyeye ulaşmış oyuncular dört eğilimler biri (Işık, Sipariş, Kaos, Karanlık) için mevcuttur.

Macondo kasabasında bulunan pek çok farklı yapılar vardır

Torment online oyun. Alem alışveriş, banka, durak, Citadel Combat Hospital Forge, Satım, Taş Savaşı, Sahil: İşte bu binaların kısa bir listesi.

farklı yerlerde bir sürü, ama tüm yerlerde en önemli oyun binalarda ek olarak - infaz yeri ve Five Points alanında.

Torment online oyun, iyi geliştirilmiş bir ticaret sistemi vardır. Vardır: Dükkan (satın almak veya satmak ürünleri), Pazaryeri (burada malların satışını talep edebilir), Müzayede ve İhale.

Bu oyunda para dört tipi vardır. (; Gerçek & raquo; mevcut ve laquo) Katı thalers (Oyunun ana para birimi), Kroon (analog solidi, ancak bu fark diğer karakterlere transfer edilemez olduğunu), Nortmarki (onlar görevleri tamamlayarak olsun ve sevk çekti): Bunlar bulunmaktadır.

o öğeleri ve silah çok büyük bir seçim var oyunda cephanelik etkili oyunu çevrimiçi Torment oynamak amacıyla. Bilezikler, zırh, kulüpleri, hançerler, yüzük, mızraklar, kılıçlar, ayakkabı, kolye, eldiven, kemer, yüzük, balta, kask, kalkan, ve daha fazlası, az kullanışlı oyunlar için: İşte oyun bazı şeyler vardır.

Elbette, birçok diğer oyunlar gibi, uysal hayvanlardır vardır ve bu savaşta yardımcı olacaktır. Hayvanlar mücadele gerekmez yönetme, tek başına karar & nbsp olacak, durumun temelinde ve gerekli yardımı sağlamak. Hayat, zırh ve grev bölgenin hasar: Bütün hayvanlar onların bunu mücadele yeteneğini etkileyebilir kendi özellikleri var. Hayvan açık artırma veya ihale, Exchange, mağazalarında satın alınabilir.

Torment bazı ödülleri verilecek olan geçişi için, farklı maceralar bir sürü geçirmeden online oyun oynamak.

oyun Clan ve Guild katılmak veya bunları oluşturmak için bir fırsat vardır.

Oyun hakkında herhangi bir soru olacak oyun sırasında

, onlar destek isteyebilirsiniz.

Bu derlemede, bu oyunun tüm olanaklarını tanımlamak, bu çok daha ilginç özelliklere sahiptir. Tüm o sadece Torment online kayıt ayırır. Yani, ben Torment sıkılmış olmayacaktır oynamak için umut! & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more