Yer imleri

Tormgard

Alternatif isimler: Tormgard

nbsp;

Tormgard Online & ndash; macera dolu ücretsiz bir tarayıcı oyunudur. Yabani yerlerde, antik kalıntıları ve onların hazinelerini alarak, onların düşmanları yenmek gerekir karanlık zindanlar vardır! Oyun oyuncu büyü ve masal karakterleri ile dolu bu gizemli dünyayı tanımak mümkün olacak resimli kitabın bir tür şeklinde sunulmuştur görüntüleyin. & Hellip; & nbsp;

Tormgard oynamaya başlamak için, sadece Kayıt Tormgard karmaşık değildir gerek: Eğer kayıt alanları açma, şifre ve e-posta girmeniz gerekir. İşte bu konuda vprintsype ve oyun Kayıt Tormgard biter, sen Svoge gelecekteki kahraman seçimi devam edebilirsiniz. Başlangıçta zemin ve dört yarış ve ndash birini seçin; Adam, Elf, Cüce, yarı orc. Daha sonra, karakterin gelecek mesleği seçmeniz gerekir. Şimdi bu meslek bakalım. Böylece:

Man & ndash; O Barbar, Priest, Warrior, şövalye, Ranger ve Dodger gibi meslekler için kullanılabilir. & Nbsp;

Elf - Warrior Priest, Ranger ve Dodger olarak bu tür mesleklere kullanılabilir. & Nbsp;

Cüce - Priest ve savaşçı olarak mevcut bu tür meslekler. & Nbsp;

yarı-ork - Barbar Warrior ve Ranger olarak bu tür mesleklere kullanılabilir.

Bu online oyun Tormgard, bir hesap altında birden fazla karakter oluşturmak için olanak unutulmamalıdır (farklı ırklar oynama fırsatı verir ve farklı meslek var).

online oyun Tormgard, her karakterin böyle Strength, Agility, Bilgelik, Yaşam Nokta, saldırı ve savunma gibi temel özelliklere sahiptir. Sizin daha fazla mücadele yeteneği; bu konuda & nbsp bağlıdır çünkü bu özellikleri oyununda seviyesini yükselterek, olanakları ihnim için dikkatli olmak. Bu özelliklere ek olarak, bu tür bir deneyim düzeyi ve miktarı gibi göstergeleri hakkında unutma. & Nbsp;

Tehlike ve macera dolu yerler;

harika ve gizemli & nbsp bir oyuncu olmak, çevrimiçi Tormgard oyunu oynamak için. Şehir, uzay ve Dungeons: Tormgard online oyun yerleri üç tipe ayrılır. Bu yerlerde her biri kendi özellikleri ve amacı vardır:

şehir - kahraman oyunu yolculuğuna başlayan bir yer.

Açık alanlar & ndash; burada bataklık ve tehlikeli dağ kokuşmuş yeşil çayırlar, karanlık ormanın, geçmek zorunda. Burada bir tuzak takılmaları bir hazine bulacaksınız, ya da şehre dönmek için, altın, deneyim ve daha sonra satabilirsiniz kupa alacağını karakteri yenerek, düşman bir araya geldi. Bu konumda bir özelliği de güvenliğidir.

Dungeons & ndash; Alabilirsiniz Bu gizli yerler, tüm ölümlüler. Burada dışında her zamanki düşmanları, güçlü elit canavarlar ve patronları yaşıyor. Her zindan geçirilen mini araştırıyor, bir dizi vardır, sizin kahraman cömertçe ödüllendirilir, üzerinde zafer için, zindan ana patron mücadele etmek mümkün olacak.

(Kavgalar için daha hazırlıklı bulundu kadar altın birçok kez) Boy (düşman ve canavarlar ile kavgalar), Kaza (tuzağına düşen olasılığı) ve lucky find:

Tormgard online oyun, sözde sıra vardır. & Nbsp;

Tormgard online oyun, kendi para birimi, altın ve platin bulunmaktadır.

Peki, çevrimiçi Tormgard oyunu oynamak için arzu olacak? Cevabınız evet ise, o zaman Tormgard sizi bekliyor kontrol edin!

Ve sonunda biz Tormgard oynarken oldukça ilginç olacağını söyleyebiliriz. & Nbsp;

Yani, zamanınızı boşa harcamayın, en iyi olduğunuzu herkese kanıtlamak! & Nbsp;

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more