Yer imleri

Thor: Tanrıların Hammer çevrimiçi

Alternatif isimler: Thor: Tanrıların Hammer çevrimiçi

Online oyunlar her zaman, zevk ve oyuncular arasında popüler olmak var. Özellikle ek kurulum dosyalarını ve müşterilerine indirirken gerekmez tarayıcı oyunları sevdi. Thor: - kullanılabilirliği ve yönetim kolaylığı sahiptir, ama çok önemli bir özelliği vardır, bu projelerden biri, - harika bir hikaye ve mükemmel oyun Tanrıların Hammer çevrimiçi. Ve çizgi roman hayranları büyük bir kohort olmadan "Marvel" her gün yeni aktörler ile güncellendi - Film tersi oyun ile tanışmış ve almak zorundadır.

Thor: Online Tanrıların Hammer - Eğer büyük bir savaş doğan arazi geniş expanses hareket yardımcı olacak bir proje. Onlara yetkilerini yer alın, cesur ve geçmesi için yapılandırılmış, savaşçılar sadece adalet elde etmek için her şey hazır. Siz şahsen tek soylu amacı ile, kudretli tanrılar Asgard inerler bu topraklarda ziyaret - Dünya'nın sıradan ölümlüler layık sakinlerinin cesareti onurlandırmak için. Thor: Tanrıların Hammer Kuzey expanses genelinde seyahat oynamaktadır. Önünüzde, tereddüt etmeyin unutulmaz ilginç maceraları çok sayıda bulabilirsiniz. , Dostluk, sadakat ve özveri ihanetin tadı hissediyorum, bu ölümcül tehlikelerle yüz yüze ve testleri bir sürü üstesinden gelmek zorunda olacak: Bu proje ile, her şeyi bilecek.

Thor: Tanrıların Hammer - bir oyun, bu tarz MORPG bir kriter haline olabilir. Gerçek bir fenomen - hatta en şüpheci eleştirmenler bu projenin tekrar ve tekrar bir oyun yapar kaydetti. Oyuncular, bilinmeyen ve delicesine karmaşık büyü çok sayıda keşfetmek zindanlarda unutulmuş tanrılar ve erkeklerin ziyaret, korkunç canavarlar ile bire bir görüşecek. Ana durum - kendinize inanmak ve bu kahramanın başarının sırrı olduğu için, asla pes. Çok yakında size düşman adınızın sadece söz titremeye yapacaktır. Tabii birkaç gün içinde arkadaşları ve ortakları arasında itibar kazanmak mümkün olacak.

Oyuna başlamak için, Thor gerekir: Gods kayıt Hammer. Iktidarın Bu işlem bir kaç dakika sürebilir - sadece kendi e-posta adresinizi ve şifrenizi kaydetmek için uygun alanlarda olması gerekir, ve Rus arayüzü doğru anda kurtarmaya gelecek. İsteğe bağlı olarak, Facebook, Vkontakte, sınıf arkadaşları ya da My World verileri kullanarak giriş yapabilirsiniz. Bundan önce stüdyo 101HR tarafından geliştirilen projelere maruz kalmış bir kez Ayrıca, eğer sen önceden kayıtlı verileri kullanabilirsiniz.

Hazır Thor oynamak için: Tanrıların Hammer, çeşitli görevleri yapmak, ve savaşlar ve nişan aktif rol alıyor. Oyuncuların tüm çabaları kesinlikle ödüllendirilir ve teşvik edilecektir. Gibi düşünen farklı şehir ve ülkelerden gelen "meslektaşları" ile, gerçek kişiler ile yan gerçek zamanlı tarafında oynamak için fırsat - Projenin büyük bir artı.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more