Yer imleri

Toplam Çatışma: Direnç

Alternatif isimler: Toplam çatışma direnci

Total Conflict: Resistance, iki türü birleştiren alışılmadık bir oyundur, gerçek zamanlı bir strateji ve nişancı oyunudur. Total Conflict: Resistance'ı oynamak için yüksek performanslı bir PC veya dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olacak. Oyun harika görünüyor, grafikler iyi, çok gerçekçi, ancak daha zayıf cihazlarda resim daha kötü görünebilir. Seslendirme profesyoneller tarafından yapıldı ve bu dikkat çekici, tüm askeri teçhizat kulağa inandırıcı geliyor. Müzik, oyunda olup bitenlere uyacak şekilde seçilmiştir.

Olay, Cambridia adlı kurgusal bir ada ülkesinde gerçekleşiyor. Bir zamanlar kalabalık nüfusuyla gelişen bir yerdi ama sadece 12 yıl içinde her şey değişti. Ülke, kendi topraklarında faaliyet gösteren çok sayıda savaşan grupla bölünmüş durumdaydı. Yağmacı ve savaş suçlularından oluşan çeteler faaliyet gösteriyor, halk acı çekiyor ama en iyisini umuyor. Bu kaosu durdurmak ve Cambridia'yı bir kez daha insanların mutlu yaşayabileceği bir yer haline getirmek için bir grup askeri personele liderlik edin.

Total Conflict: Resistance'ta karmaşık sorunları çözmeniz gerekiyor. Başlamadan önce, ipuçları sayesinde kontrol arayüzünü hızlı bir şekilde anlayabileceğiniz kısa bir eğitim görevinden geçin. Bundan sonra sizi pek çok şey bekliyor:

  • Çalışanlarınıza ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayacak kaynakları edinin
  • Lojistik kurulumu yapın, mühimmat ve yedek parçaya ihtiyacınız olacak
  • Surlar, askeri üsler ve yerleşim yerleri inşa etmek
  • Endüstriyi geliştirin ve yeni teknolojileri inceleyin
  • Güçlü bir ordu kurun ve onu savaş alanında yönetin
  • Hava saldırılarını ve çıkarmaları planlayın
  • Diplomasiye zaman ayırın, müttefikleriniz görevlerinizi çok daha kolaylaştırabilir
  • Savaşlar sırasında herhangi bir aracın veya savaşçının kontrolünü elinize alın

Bu, Total Conflict: Resistance'ta yapacaklarınızın listesidir.

Başlamadan önce hükümet sisteminizi ve etnik kökeninizi seçme fırsatına sahip olacaksınız. Ülkenizin ne olacağı tamamen yaptığınız seçime bağlıdır. Tüm ekipman ve silahlar yerel işletmelerde üretilmiyor; yabancı ortaklardan en iyi silahları satın almaya çalışmanız gerekecek. Ülkede sanayinin işlemesi, ticaretin gelişmesi için buna sahip çıkmak gerekiyor.

Oyun Toplam Çatışma: Direnç, atıcıların yanı sıra askeri stratejilerin tüm hayranlarına hitap edecek. Geliştiriciler her şeyde inanılmaz gerçekçiliğe ulaşmayı başardılar. Savaş alanındaki yetenekler etkileyici. Adanın ayrıntılı haritası sayesinde savaşa liderlik edin. Dilerseniz saldırıya katılan savaşçılardan veya ekipmanlardan birinin kontrolünü ele geçirerek birliklerinizi savaşa bizzat yönlendirebilirsiniz. Çok heyecan verici olacak.

Total Conflict: Resistance'ı PC'ye ücretsiz indirme seçeneği yok maalesef. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesinden satın alabilirsiniz. Oyun istenen fiyata değer ancak paradan tasarruf etmek istiyorsanız indirimi kaçırmayın. Belki şu anda iyi bir indirimle karlı bir satın alma fırsatı vardır. Cambridia'ya barış ve refahı geri getirmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more