Yer imleri

Rönesans Savaşı Kuralları

Alternatif isimler: Toplam Hakimiyet Yeniden Doğdu
Medeniyetin parçaları üzerinde

Royal Rönesans oyunu.

Company Plarium Global Ltd, Savaşın Yeniden Canlandırılması Kurallarının bir sonraki gelişimini sunuyor. Oyun, birçok dilde ve Rusça da her türlü mobil cihaz için kullanılabilir. Bu, oyuncuların etkileşimini vurgulayan çok oyunculu bir oyuncak olduğundan, İnternet'e sürekli erişmeniz gerekir.

Rule of War Rönesans indirmesi tamamen ücretsiz olabilir, ancak aynı zamanda bazı şeyler için gerçek para ödemek zorunda olduğunda bağış için sağlanmıştır. Harcama giderlerini hariç tutmak için, özellikle telefonunuz yanlış ellere geçerse, şifreyi yalnızca size tanınacak ayarlara getirin. Arsaya gelince, insanlığın hayatta kalmak için girişimleri etrafında inşa edildi. Bu varoluş mücadelesi uzun süredir devam ediyor, ama daha yakın zamanlarda, yapay zeka"Morgan"ın bir başka saldırısı, devam eden nükleer savaşa ve korkunç salgına katıldı.

En oyun özellikleri.

Geliştirici ürünleri ürünlerini evrensel yapmaya çalışır. Bu nedenle, kullanıcılar bir cep telefonuna kurmak veya bilgisayardaki Savaş Rönesans Kurallarını indirmek için kendileri için uygun bir seçenek seçebilir. Herhangi bir versiyon tek bir hikayeye yapışır ve aynı fırsatları sunar, bu yüzden bir zevk meselesidir. Her iki makinede aynı anda kurarsanız, sadece arıtma, script farklı kaynaklarda tamamen ayrı gelişen, kesişmeyecek.

Oyunun ana özellikleri:

Ne hakkında ilginç?

 • Dağıtım modeli, Free-to-play
 • prensibini izler.
 • Toys (hem mobil hem de tarayıcı) dünyanın her yerinden oyuncular için kullanılabilir
 • Birçok dilde ayarlanmıştır
 • Plugs, groupings
 • 'de bir araya getirilerek etkileşime girmelidir
 • Bir düşman
 • 'e karşı savunmayı kaldırın
 • Bir görevlerde
 • tutmak Günlük oyun katılım için
 • Get ödülleri
 • Kıyamet sonrası dünya uzun zamandır uygun bir konu oldu ve hem sinemada hem de World Wide Web'in sanal alanlarında tekrar tekrar çalındı. Savaş Revival Oyun Kuralları varyasyonlardan biri haline geldi, ve insanlığın kaderine ilgisiz değilseniz, zaten Dünya Sıfırının yeniden canlanması için mücadeleye katılan milyonlarca katılımcıya güvenle katılın.

  Bu topraklar gerçek bir cennet olsa da, ilerleme bir lanete dönüştü, nükleer silah kullanımıyla bir savaş başladı. Sonuç olarak, insanlar ölmeye başladı ve hayatta kalanlar yavaş yavaş mutant oldular. Ama eğer bu yıllarca insanlık ortaya çıkarmayı başarabilirse, onlara karşı isyan eden “Morgan” yapay zihni yeni sorunlar getirdi. Tek amacı, gezegeni insan ırkının kalıntılarından kurtarmaktır.

  Rule of War Rönesans oyunu, oyuncuları düşmanla mücadele etmek için birleştiren MMO stratejilerinin genel prensibine göre hareket eder. Bu durumda, düşman yalnız değil, çünkü mutantlara ve agresif fikirli katılımcılara direnebilirsiniz. Müttefikler bile tamamen güvenilmezler, çünkü kendileri için daha karlı bir işlem seçerek ihanet edebilirler.

  Game Total Domination Reborn, bu askeri-ekonomik bir stratejidir. Maden bulmak için madenleri geliştirmeniz, yerleşiminizi ve kişisel yeteneklerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Askeri ekipmanların yanı sıra düzinelerce türde piyade kiralayabilirsiniz. Eski tılsım ve tılsımlarla etkili bir şekilde bir arada varolan geleceğin teknolojilerini karşılayın. En karmaşık görevlere katılın, stratejiler geliştirin, gizemli eserler bulun ve oyuncuların en önemli görevi için her şey Morgan ve onun sürüngenleri arasındaki çatışmadır.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more