Yer imleri

Toplam Tank Generalleri

Alternatif isimler:

Total Tank Generals taktik sıra tabanlı strateji. PC'nizi kullanarak oynayabilirsiniz, donanım gereksinimleri çok yüksek değildir. Grafikler bu türdeki bir oyun için yeterince iyi ve herhangi bir şikayet getirmiyor. Tüm muharebe birimleri gerçekçi bir şekilde seslendirildi ve müzik, İkinci Dünya Savaşı savaşlarının atmosferini yaratmaya yardımcı olacak.

II. Dünya Savaşı, tüm modern çatışmalar arasında, kullanılan silah ve teçhizatın çeşitliliği nedeniyle birçok stratejistin ilgisini çekmektedir. Bu acımasız çatışmanın bazı operasyonları hala modern subayları eğitmek için kullanılıyor.

Geçen yüzyılda meydana gelen çatışmada sanal olarak yer almak için eşsiz bir fırsata sahip olacaksınız. Seçtiğiniz gruplardan birinin sorumluluğunu alın ve ordularınızı zafere taşıyın.

Kazanmak için her fırsatı kullanın:

  • Düşmanın malzemelerini yok edin ve fosil zengini bölgelerin kontrolünü ele geçirin
  • Lojistiği kolaylaştırmak için nakliye merkezlerini kontrol edin
  • Savaştan önce birimlerinizi sıralayın
  • Savaş yeteneklerini geliştirmek için birimleri birleştirin

Bu yapmanız gerekenlerin sadece küçük bir listesi. Yönetim, sıra tabanlı stratejilerin tüm hayranları için açık olacaktır ve yeni başlayanlar için oyunun başında küçük bir eğitim verilmektedir.

Oyun, iyi bilinen tahta stratejisi Risk'ye benzer, ancak daha ilginçtir ve oyuncuya daha fazla fırsat verir.

Savaş birimi, savaş alanında ayrı jetonlar olarak temsil edilir. Savaş, altıgen hücrelerle bölünmüş bölgede gerçekleşir. Her birim, tur başına belirli sayıda hücreyi hareket ettirebilir ve bir düşman birimine saldırabilir. Yollarda hareket, engebeli araziye göre daha fazla sayıda hücrede gerçekleşir, bunu aklınızda bulundurun. Birimleriniz ve düşman birimleriniz sırayla. Aceleye gerek yok, her hareketi ve her eylemi dikkatle düşünebilirsiniz. Araziyi ve bitki örtüsünü göz önünde bulundurun, ağır ekipman ormanda veya dağlarda etkinliğini kaybeder ve piyade açık alanlarda savunmasızdır. Nehirler ve akarsular köprülerin üzerinden geçebilir veya sığ sulardan geçilebilir, ancak daha yavaş bir hızda.

Gerçek savaşlarda olduğu gibi, burada daha güçlü bir orduya sahip olmak yeterli değil, aynı zamanda bir komutanın yeteneğine de ihtiyacınız var. Kazanmak için düşmanın zayıf noktalarını ve çevredeki alanı kullanın.

Rakibinizin AI olacağı tek oyunculu kampanyaya ek olarak, arkadaşlarınıza veya rastgele seçilen rakiplere karşı çevrimiçi mod mevcuttur.

Total Tank Generals oynamaktan sıkıldıysanız, kendinizi bir geliştirici olarak deneyin. Kullanışlı düzenleyici sayesinde kendi kampanyalarınızı oluşturun. Kendi başınıza oynayın ve senaryolarınızı diğer oyuncularla paylaşın.

Total Tank Generals'ı PC'de ücretsiz indirmenin maalesef bir yolu yok. Oyunu satın almak için Steam portalını veya geliştiricinin web sitesini ziyaret edin. Oyunun fiyatı çok düşük ve belki de şu anda büyük bir indirimle satılıyor.

Geçen yüzyılın en ünlü askeri kampanyasında yer almak için oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more