Yer imleri

Toplam Savaş: Üç Krallık

Alternatif isimler: Toplam savaş üç krallık, toplam savaş üç krallık

Total War: Three Kingdoms, tüm dünyada popüler olan stratejik oyun üçlemesinin parçalarından biridir. Oyun PC'de mevcut. Total War: Three Kingdoms güzel, gerçekçi görünümlü 3D grafiklere sahiptir. Oyun profesyonelce oynanıyor, müzik seçimi iyi. Bu, Total War üçlemesinin ilk oyunudur ve haklı olarak birçok ödül kazanmıştır. Arsa, eski Çin'de meydana gelen askeri çatışmayı anlatacak. O zamanlar Çin çalkantılı bir yerdi. Yöneticiler arasındaki çatışmalar yaygındı. Uzak Doğu'nun acımasız atmosferine kendinizi kaptırma fırsatı bulacaksınız. Kontroller kullanışlı ve sezgiseldir ve geliştiriciler oyuna küçük bir eğitim görevi ve ipuçları sunmuşlardır.

Çeşitli görevler sıkılmanıza izin vermeyecek:

  • Etraftaki dünyayı keşfetmeleri için izciler gönderin
  • Gerekli kaynakları bulun ve üretimi ayarlayın
  • Yeni teknolojilerde ustalaşın; bu, silah cephaneliğinizi ve daha fazlasını genişletmenizi mümkün kılacaktır
  • Yeni şehirler inşa edin ve genişletin
  • Güçlü bir ordu oluşturun
  • Diplomasiye katılın, böylece sadık müttefikler bulursunuz ve birlikte düşmanlarınıza karşı koyabilirsiniz

Bu liste Total War: Three Kingdoms'daki ana etkinlikleri içerir.

Oyun oldukça atmosferik. Geliştiriciler, eski Çin'de var olan yaşam koşullarını, mimariyi ve birlik türlerini yeniden yaratmayı başardılar. Burada 12 büyük askeri lider göreceksiniz. Hepsi, istismarları kroniklere kaydedilen gerçek insanlar. Bunlardan birini seçin ve farklı bölgeleri birleştirmek için verilen mücadeleye katılın. Tüm ülkeyi yönetecek ve iç savaşları durduracak yeni imparator olun.

Total War: Three Kingdoms'da iki tür vardır: gerçek zamanlı strateji ve sıra tabanlı strateji. Birimler harita üzerinde adım adım hareket eder ve savaşlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir, bu sayede savaş alanında bir komutan olarak yeteneğinizi tam olarak gösterebilirsiniz. Total War: Three Kingdoms oynamak ilginç çünkü buradaki her karakterin kendine ait nedenleri, karakteri ve geçmişi var, bu da gerçek insanlara karşı oynadığınız yanılsamasını yaratıyor. Müttefikler olmadan kazanmak imkansızdır; oyunun hedeflerine ulaşmanın daha kolay olacağı sadık arkadaşlar bulun.

Diğer stratejilerde olduğu gibi, ilk seferde kaynaklara odaklanmalısınız. Bu olmadan güçlü bir ordu kurmak imkansız olacaktır. Ardından kazanılması hiç de kolay olmayacak onlarca savaş sizi bekliyor. Savaşta yenilseniz bile bu oyunun sonu anlamına gelmez, gücünüzü toplayın ve strateji ve taktiklerinizi değiştirerek yeniden kazanmaya çalışın. Oynamak için internete ihtiyacınız yoktur, ancak oyun dosyalarını indirmek için ağ bağlantısı gereklidir.

Maalesef

Total War: Three Kingdoms'ı PC'nize ücretsiz indiremezsiniz. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Oyunu indirimli olarak satın almak istiyorsanız satışlara dikkat edin. Antik Çin'i fethetmek ve tek bir imparatorlukta birleştirmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more