Yer imleri

Toplam Savaş: Savaş Çekici 3

Alternatif isimler:

Total War Warhammer 3, PC'de oynayabileceğiniz en iyi strateji oyunlarından biridir. Oyuncular güzel üst düzey grafiklerin keyfine varacaklar. Kendinizi Warhammer dünyasının atmosferine kaptırmanızı sağlayan, profesyonelce icra edilen seslendirme ve müzik.

Çoğu iyi oyun gibi, çok ilginç bir konusu var.

Öngörülemeyen bir olayın sonucu olarak Kaos Diyarı'na açılan bir portal açılır. Burası kana susamış canavar sürülerinin yaşadığı inanılmaz derecede tehlikeli bir yer.

Aralarında:

  • Nurgle
  • Slaanesh
  • Tzentch
  • Khorne

Bu güçlerin her biri, amacı dünyayı köleleştirmek ve her yere umutsuzluk ve umutsuzluk ekmek olan düşman bir ordudur. Bu güçlerin temsilcilerinin neye benzediğini Total War Warhammer 3 oynadığınızda öğrenme fırsatı bulacaksınız. Büyük ihtimalle sizde sempati uyandırmayacaklar, bunlar kana susamış ve aşağılık yaratıklar.

Büyük Cathay imparatorluğu ve Kislev halkının korkusuz ordusu, kötü ruhların ordularına karşı çıkıyor.

On efsanevi lorddan birini seçme şansına sahip olacaksınız ve bu, dünyanın kaderini belirleyebilir. Karanlığın efendilerinden birini seçerek onu kaosa ve karanlığa bırakın veya kaos sürülerini yok ederek evrensel kurtarıcı olun.

Oyunu her taraf için tekrar oynadıkça, on hikayenin hepsini öğrenecek ve son hikayeyi yazma fırsatı bulacaksınız.

Böylece bir oyun yerine önünüzde farklı olay örgülerine sahip on efsane var.

Öncelikle, kaynak aramak için çevrenizdeki dünyayı keşfedin. Yenilmez bir ordu yaratmanın tek yolu bu. Ancak dikkatli olun, çok güçlü düşmanlarla karşılaşabilirsiniz. Komutanınızın yetenek seviyesini artırmak, yetenek ağacında kendi başınıza seçebileceğiniz yeni yeteneklerin kilidini açacaktır. Doğru becerileri seçmeyi başarırsanız, bu büyük fark yaratabilir ve düşmanlarınızı yenmenizi kolaylaştırabilir.

Arsanın gelişmesi sonucunda karakterinizin nasıl görüneceği ve düşmanınızın neye dönüşeceği yalnızca size bağlıdır. Kararlarınız her şeyi etkiler. Her oyuncunun farklı karakterleri olacaktır.

Savaş sistemi karmaşık ama çok iyi düşünülmüş. Savaş alanındaki her savaşçıya ayrı bir emir verme fırsatına sahip olacaksınız. Savaş başladığında, düşman inisiyatifi ele geçiremezse, her şey tam olarak planınıza göre gelişecektir. Düşmanların olası eylemlerini hesaba katmaya çalışın ve daha az güçle bile kazanabileceksiniz.

Kampanyaların tümünü veya bir kısmını oynayın ve tüm ayrıntılarda ustalaştığınızı hissettiğinizde çevrimiçi olarak gerçek rakiplerle kapışın.

Arkadaşlarınızı oyuna katılmaya davet edin ve kimin en iyi stratejist olduğunu öğrenin. Veya bilinmeyen bir oyuncuyla bire bir savaşın.

Co-op modu sayesinde savaşmanıza gerek yok, oyunu diğer oyuncularla birlikte oynayabilirsiniz. Bu durumda düşmanların güçleri otomatik olarak artar, böylece sıkılmazsınız.

Total War Warhammer 3 PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyunu Steam platformundan veya geliştiricinin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Hemen oynamaya başlayın, oyun türünün en iyilerinden biri olarak dikkatinizi çekmeye değer!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more