Yer imleri

Toplam Etkisi

Alternatif isimler:

Genel Oyun Toplam Etkisi & nbsp;

Toplam Etkisi Online & ndash; tarzı Postapokaliptika aylık ücret bir çok oyunculu oyundur.

Aşağıdaki gibi oyun için

Sistem gereksinimleri şunlardır:

İşletim sistemi: Windows XP, Vista, 7

1.4 GHz & nbsp bir saat hızı ile

işlemci;

RAM: 512 MB RAM

Ekran Kartı: video belleği 128 MB 3D donanım hızlandırıcı

DirectX 9 uyumlu ses kartı. 0

DirectX 9. 0c

klavye ve fare

İnternet

Bir bilgisayar Vista varsa

, Windows XP ile uyumluluğunu ayarlandığında dikkat ediniz.

Toplam Etkisi öncelikle bir atlama gerekli istemci & ndash olan oyunda Ol; Internet trafiğini optimize eden bir program yükleme grafikleri kolaylaştırır. Bunu indirdikten sonra, istemci otomatik olarak gerektiği gibi güncellenecektir. Toplam Etki Online kayıt giderek güncellemeleri ile birlikte, aynı zamanda yeni depolama alanları için geçerli olacak, yeni özellikler, nesneleri alabilirsiniz. Toplam Etki kayıt kendisi çok basit ve ndash; İstediğiniz kullanıcı adını (Oyunda öğrenci alınacaktır altında isim), hesabınızı doğrulamak için bir şifre ve e-posta girmeniz gerekir.

Bu online oyun Toplam Etki oyunu & ndash olduğu iki sunuculardan biri seçmenizi ister sonra; Nevada ve Arizona. Sunucuları arasındaki fark Nevada, daha sonra açık ve acemi & nbsp sağlayacak tecrübeli oyuncuların daha az konsantrasyon olmasıdır; savaş yıldızlı dayak edilecektir. Eğer deneyimli savaşçıları ile savaşa kadar yetenekli hissediyorum Ancak, Arizona sunucuda online oyun Toplam Etkisi oynamaya başlayın.

bir hesap olarak, beş farklı oyuncuya kadar yaratabilir. Bir takma ad & ndash seçmeniz istenecektir; karakterin cinsiyeti ve savaşçı görünümü için istenen isim. Bir takım iki rastgele paralı olacak gibi oyun sizinle başlar. Sen Rezervasyon (site at) konumda başlar, ancak küresel harita, daha pek çok yeri göreceksiniz. Her yerde ilçe olan bir şehir ve savaş, onun manzara benzersiz bir özelliği var, onun sınırlamaları nesneleri yapmak. Mekanlar şöyledir:

- orman, & nbsp;

- Farklı kentsel gelişmelerin türleri, & nbsp ile

- paralı eğitimi, & nbsp olan yerleri;

- & nbsp; oyunun kurallarını ihlal edenlere yönelik özel bir hapishane yeri,

- üsleri ve kontrol noktaları, sen onun klan yakalayabilirsiniz. & Nbsp;

- Oyuncu değerli kaynakların kazanabilirsiniz mayınların şeklinde, belirli yerleri.

Toplam Etkisi Online Oyun karakterleri üç çeşit vardır:

- üç cins köpekler, & nbsp;

- insanlar,

- madenciler. & Nbsp;

Bu üç her biri kendi silah ve zırh tür yanı sıra dövüş sistemine sahiptir. & Nbsp;

gibi oyunu Silah türler bulunmaktadır:

- & nbsp; otomatik & nbsp;

- değişmekteydi, & nbsp;

- atma, & nbsp;

- Sert, & nbsp;

- kolay, & nbsp;

- melee, & nbsp;

- madenci. & Nbsp;

online Toplam Etkisi & nbsp oyunu oynamak için, savaş modunda, sen kavgalar üç çeşit var olan özel arena girmeniz gerekir:

- yaşama, & nbsp;

- duvardan duvara, & için nbsp;

- Takım savaş. & Nbsp;

Her savaş kendi özellikleri ve kazanma taktikleri vardır. Oyuncuların şansını eşitlemek amacıyla, tüm savaşlar benzer gelişmişlik düzeyleri ile oyuncuların yer aldığı beş seviyeli aralıkları ayrılır. Toplam, & nbsp; Toplam Etkisi oynarken, sen silah altı tür karşılık, altı becerilere sahip olacaktır. Başlangıçta% 35 beceri geliştirilen, ama bir silah kullanırken onun zarar arttıkça, bu beceri artar. Her aşama kendi sınırlamaları vardır toplam Etkisi Online oyun sistemi ve beceri geliştirme antinakrut kullanır. & Nbsp; becerileri, özel implantlar ve ndash kullanılarak artırılabilir; umelku, sağlık, zırh, yük kapasitesi, üretimi. Buna ek olarak, bir ücret karşılığında okudu beceri ve özel Perks (belirli becerileri ikramiye) vardır:

- canlılık, & nbsp;

- Ağır, & nbsp;

- Sibernetik & nbsp;

- Çeşitli savaş usta. & Nbsp;

köpek ve madenciler de bir köpek & ndash gibi kendi Perks vardır In; Kapıları açmak için yeteneği.

Dünya oyunun tarihinin 1941 yılında ABD'de yapılan bir çok gizli bir askeri deney ile başlar. Bu deneyin sonucunda bilinmeyen kara veya gezegen ya da bir paralel evren, ya da toprak uzak bir köşesine açık geçit oldu. Bu alanda XXI yüzyılın kristal sverhneobhodimy arazi gösterdi ve çok sayıda paralı & ndash üretmek için onu gönderdi; ya da başkalarını seçin. Hayatta kalmak için değil, sadece amacıyla, bu uygarlığın zamanki kurallar yoksun bu dünyada başarılı olmak için, iyi mücadele ve tatmak için bir takım seçmek gerekir.

Toplam Etkisi oynamak için, kendini mükemmel bir savaşçı ve komutan göstermek, hiçbir korku bilir!

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more