Yer imleri

Total War Warhammer

Alternatif isimler: Total War Warhammer

oyunu Total War Warhammer: fantastik strateji.

İngiliz stüdyo Creative Assembly oyun pazarında 8 Total War serisi ve 22 ateş, üretken bir geliştirici olduğunu kanıtlamıştır. 04. 2015 9. bölümünü açıkladı. Aynı anda sıra tabanlı strateji unsurları ile İşveren MMO Total War Warhammer oyunu Warhammer bir üçlemenin ilk olacak ve 28 çıkacak. 04. 2016

Insan ırkı ve dev canavarlar, orklar, cüceler, Ölümsüzlerin, korkutucu büyülü yaratıkları ve fantezi dünyanın diğer temsilcileri arasında açılımı destansı savaşta dalmış

oyuncu. Büyük muhalefet güçlü sihirbazları ve yaşayan oyun, muhteşem eylem yapan ejderhalar ve Wyverns şeklinde uçan yaratıklar ile bir araya gelecek.

Sega

Geliştirici ve dağıtıcı farklı platformlar için sürümleri üzerinde çalışıyor, ve Total War Warhammer OS X, Microsoft Windows ve Linux indirmek mümkün olacaktır.

 

 

Swords kılıç ve büyü!

Oyuncunun görevi güçlü bir devlet yaratmak ve bunun için sadece fatihi yetenek değil, aynı zamanda ince diplomat, vizyoner ekonomisti ve hatta kurnaz casus göstermek zorundayız. Hikayenin bu noktada 4 hizipler sundu:

 • Imperiya - Düşman kabile karşı yeteneğine sahip güçlü bir kuvvet dönüştürerek, küçük ilçe pekiştirmek isteyen Carl Franz tarafından yönetilen erkeklerin, güçlü bir krallık.
 • Greenskins - Topluluk fantezi canavarlar: troller, goblinler, orklar, ve daha fazlası. Hepsi karşı ve savaşın kendisi zevk almak vardır. Onlar etkisi altında psişik enerjiyi WAAAGH ederken, yarışın geri kalanını yok etmek hedefliyoruz.
 • Cüceler - kendi toprakları ve kaleleri savunmak meşgul. Lider Torgrimoma rehberliği altında onlar düşmanları yok etmek onların saklandıkları yüzeye geliyor. Inşaat ve savaşta mükemmel ustalar eksenleri ve benzersiz düzenlemeleri kullanmayı tercih eder.
 • Vampires - güçlü ileri liderleri diğer dünya ölümsüz temsilcileri. Kimse ne istediklerini biliyor, ama onlarla tüm canlılar için ciddi bir tehdit taşır.
Bu tür hikayeler

Fanlar, Total War Warhammer indir seçilen yarış kurşun ve zafere  privesti olduğunu. Script karakterleri bir sürü yazılır ve ırklar arasında çatışma her zaman olur. Kazanmak ve denir, Sigmar veya Gal - maraza bir çekiç şeklinde bir ödül kazanmak için, güç doğru dengeyi kullanın.

Size karşı

performans troller, kılıçlı, okçular ve hatta örümcekler olacak. , Yanınızda olmak cadı avcıları, grimgory, savaşçılar, şamanlar ve büyücüler düşman bir ordu karıştırmak mümkün ve önemli destek rahiplere sahip olacaktır.

PC'de Total War Warhammer içinde

Her ırk onu benzersiz kılan ve savaş arenasına davranışı belirleyen karakter, beceri ve zihniyet vardır. Bir yarış seçtikten sonra, hesaba bu faktörlerin almak gerekir ve diğerleri ekonomi ve askeri cesaret geliştirmek için tercih ederken İmparatorluğu, diplomasiye daha fazla önem veriyor eğer.

 

 

Oyun özellikleri.

Warhammer Total War türün en iyi proje olmayı vaat ve geliştiriciler bu erken aşamada kamu bilgilendirme oyuncuları ilginizi ki gurur duyabilir. Zaten biz özel ilham anları not alabilir:

Karakterler ve lokatsiy arasında
 • Detalizirovannaya tasviri
 • Velikolepnaya animatsiya
 • Effektnye batalii
 • Nalichie özel ödev ve bonusov
 • Ogromny Dünya evren Warhammer
 • Boi yeraltı, yer ve"Havacılık"
 • ile Her zamanki oruzhiem birlikte
 • Prisutstvie Magic
 • Chetyre parlak rasy
 •  

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more