Yer imleri

Total War: Shogun 2

Alternatif isimler: Total War: Shogun 2

Total War: Shogun 2 - dönüş tabanlı, askeri taktikleri ile bilgisayar strateji oyunu. Garip, ama oyun bir İngiliz şirketi tarafından geliştirilen ve onun Japon şirketi SEGA yayınlandı. Total War - Bu bir devamıdır, ya da oyun bir dizi ilk sayısının sözde versiyonudur. Hayranları ve eleştirmenlere göre, bu yeni güncelleme, 2011 yılında geliştiriciler için ilk girişimleri gelişmiş bir versiyonunu dünyaya göstermek.

Oyunu Total War: oynamak için Shogun 2, gerçek zamanlı olarak artan strateji ve taktikleri başlamaktır. Ana görevi, yönetmek artışlarla stratejik harita üzerinde devleti idare etmektir. Attığınız her adımda, bütün millet gibi otorite altında sorumludur. Sen reconnoitering, ekonomi, araştırma, din ve devlet hayatı için diğer önemli konularla meşgul olacak. Oyun Total War bir birincil hedefi: Shogun 2 - klanının bayrağı altında tek bir iktidar hükümete feodal Japonya'yı birleştirmek için. Honshu, Kyushu ve Şikoku -

Oyun gerçek büyük Japonya'ya ait üç ada üzerinde yer alır. Ve olaylar Savaşan Devletler çağında pripadaet - XVI yüzyılda Japonya'nın feodal dönemi.

Sen, hem kara ve deniz oluşabilir tüm savaşlarda sorumlu lider olarak. Zaten oyunun başında olması anlamak gibi

katılmak ve baş edecek kadar hangi klan seçin. Burada on klanlar

vardır

• Oda;

• Takeda;

• Hojo;

• Hattori;

• Shimazu;

Hojo - sunulan kilitleri, çok değil inşaat maliyetleri pahalı değil ve kuşatma üniteleri muaftır.

Shimazu - çok doğru liderleri, düşük maliyetli istihdam ve ikamet samuray katana.

Tokugawa - diplomasi, düşük maliyetli istihdam ve keşişlerin ikamet metsuke profesyonel, daha iyi ilişkiler.

Uesugi - En iyi rahipler, satış iyi gelir, istihdam ve konaklama Shohei en düşük maliyetli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more