Yer imleri

şehir manzarası

Alternatif isimler:

Townscaper çok benzersiz bir şehir kurucusudur. Buradaki grafikler karikatür tarzında şirin. Film müziği, sakinleştirici bir etkiye sahip olağandışıdır.

Oyunda nihai bir hedef yoktur. Senin görevin güzel bir şehir inşa etmektir. Bu süreç göründüğü kadar basit değildir.

Oyunda, parçaların rengini seçiyorsunuz ve ardından farenin sol tuşu ile ekliyorsunuz ve farenin sağ tuşu ile kaldırıyorsunuz. Aynı zamanda yapay zeka da sizden sonra bölgeyi kuruyor.

Townscaper oynamak zor değil, ancak bir veya başka bir öğenin nasıl oluşturulacağı konusunda deneme yanılma yoluyla bazı kalıplar bulmanız gerekecek.

Aynı zamanda kimse sizi bir yere acele ettirmiyor. Yavaş yavaş alanı istediğiniz gibi inşa edersiniz.

Oyun günün saatini değiştirir. Yaratıcılığınız aydınlatmaya bağlı olarak farklı görünüyor.

Şehirde yerleşim var. Geceleri binaların pencerelerinde ışıklar yanıyor. Martı sürüleri setlerde uçuyor. Güvercinler park ve bahçelerde yaşar.

Oyunda birçok mimari form var. Neyin ne olduğunu çözebilirseniz, neredeyse sınırsız olanaklar elde edersiniz. İnşa edeceğiniz şehirler herhangi bir tarihi döneme ait olabilir. Bunlar dar sokakları olan eski yerleşim yerleri veya yüksek gökdelenleri olan modern mega şehirler olabilir.

Game size şunları verecektir:

  • İyi bir ruh hali
  • Bir tasarımcının yeteneğini keşfetmeye yardım edin
  • Diğer oyuncuların hayran kalacağı bir şehir yaratma yeteneği

Ve muhtemelen daha fazlası.

Oyun süreci sizi rahatlatır ve iş yerindeki günlük koşuşturmacadan kaçmanızı sağlar. Sürekli inşaat yapmak gerekli değildir. Yaratılışınıza bakıp dalgaların sesinin tadını çıkarabilir ve kuşların uçuşunu izleyebilirsiniz.

Hiçbir şey sizi sınırlamaz, stilleri hayal gücünüzün rehberliğinde istediğiniz gibi birleştirin. Oyundaki yapay zeka, hepsini güzel bir masal şehrine dönüştürecek. Bu oyunda kaç tane bina seçeneği olduğunu sadece geliştiriciler biliyor. Bunların en karmaşıkı, belirli bir şekilde düzenlenmesi gereken çok sayıda öğeden oluşur ve daha sonra sonuç en beklenmedik olabilir.

Yaratılışınızı her zaman diğer oyunculara gösterebilirsiniz. Oyunda farklı insanlar için iki özdeş şehir olamaz. Herkesin kendi bireyi olacak.

Belirli binaları ve mimari unsurları nasıl elde edeceğinizi bulmak için saatler harcamak istemiyorsanız. İnternette birçok hazır çözüm bulacak ve bu talimatlarla temel bilgileri öğreneceksiniz. Bu, oyun dünyasında neyin ve nasıl çalıştığını hızlı bir şekilde anlamanıza ve bu bilginin rehberliğinde gelecekte birçok yeni şey keşfetmenize yardımcı olacaktır.

Her halükarda, oynarken çok fazla olumlu duygu alacaksınız, bu da zamanın boşuna harcanmayacağı anlamına geliyor. İlk seferde her şeyi istediğiniz gibi oluşturmayı başaramasanız bile oyunda geçirilen keyifli zamandan memnun kalacaksınız.

Townscaper PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyunu Steam pazarından veya geliştiricilerin resmi web sitesinden satın alabilirsiniz, oyunun fiyatı semboliktir.

Atıcılardan, strateji savaşlarından sıkıldıysanız, her şeye biraz ara vermek ve rahatlamak istiyorsanız, oynamaya başlayın, bu oyun tam da ihtiyacınız olan şey!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more