Yer imleri

Ticaret Adası

Alternatif isimler:

Trade Island, çiftlik unsurları içeren şehir planlama simülatörü türünde ilginç bir oyundur. Android çalıştıran mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Grafikler güzel, karikatür tarzında, detaylı. Seslendirme profesyonel, müzik neşeli ve bulutlu bir günde bile moralinizi yükseltebilir.

Oyun sizi tropik bölgelere götürecek. Burada tüm yıl boyunca yaz yaşanıyor, turizm sektörü gelişiyor ve tarlalar hasatla olgunlaşıyor.

Muhtemelen böyle bir yerde şehir geliştirmekten ve çiftlik işletmekten keyif alacaksınız. Ancak oyunun ana görevlerine başlamadan önce birkaç basit görevi tamamlamanız gerekiyor. Geçiş sırasında size oyun arayüzüyle nasıl etkileşim kuracağınız öğretilecek ve ne yapmanız gerektiği gösterilecektir. Bundan hemen sonra oyuna başlamaya hazır olacaksınız.

Ticaret Adası'ndaki görevler ilginç ve çeşitlidir ve en önemlisi bunlardan çok sayıda vardır:

  • Tropik bir adayı keşfedin
  • Kasaba sakinleriyle tanışıp iletişim kurun, onların emirlerini yerine getirin
  • Konut binaları, kafeler ve mağazalar inşa etmek, yollar döşemek
  • Nadir arabalardan oluşan bir koleksiyon toplayın
  • Çeşitli eşyaların üretimini kurun ve oyun içi para kazanmak için bunları takas edin

Android'de Trade Island oynadığınızda yapmanız için işe alınacağınız başlıca aktivite türleri şunlardır.

Oyunun konusu tek bir hikayeyle sınırlı değil. Ada oldukça büyük ve kendi topraklarında sırlarla dolu pek çok gizemli yer gizli. Ayrıca yerel sakinlerin hikayelerine de katılımcı olacaksınız. Taleplerinden bazıları, birçok değerli eşya alabileceğiniz heyecan verici görevler üstlenmenize olanak tanıyacak.

Vatandaş gerçek insanlar gibidir, her birinin karakteri, geçmişi ve arzuları vardır, bunlar meçhul kişiler değildir. Bu özellik sayesinde Ticaret Adası sakinleri arasında birçok arkadaş bulabilirsiniz.

Tropikal bir cennette eğlence uzun süre sürecek. Oyuna her gün bakın ve oyunu sizin için daha ilgi çekici hale getirmek için geliştiriciler ziyaretiniz için hediyeler hazırladı. Çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Meşgulseniz Ticaret Adası'nda birkaç dakika geçirin ve ödülünüzü alın.

Oyunun yaratıcıları sizi tatil boyunca temalı etkinliklerden mahrum bırakmayacak. Eğlenceli yarışmalara katılın ve benzersiz ödüller kazanın. Fırsatı kaçırmamak için otomatik güncellemeleri devre dışı bırakmayın veya yeni sürümleri manuel olarak kontrol etmeyin.

Oyun içi mağaza, faydalı eşyaların, oyun sırasında ihtiyaç duyulacak kaynakların ve dekorasyonların satın alınmasını sunar. Satın alma işlemleri oyun içi para birimi veya gerçek parayla yapılır. Para harcamanıza gerek yok ama geliştiricilere teşekkür etmek istiyorsanız bu şekilde yapabilirsiniz.

Oynamak için cihazınızın internete bağlı olması gerekir. Bu normaldir, şu anda çoğu mobil oyun sunucuyla sürekli bağlantı gerektirir.

Trade Island, sayfadaki bağlantı kullanılarak Android'ye ücretsiz olarak indirilebilir.

Hemen oynamaya başlayın ve alışılmadık derecede güzel bir yerde bulunan bir kasabanın başarılı lideri olma fırsatını yakalayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more