Yer imleri

Tren İmparatorluğu Kralı

Alternatif isimler:

Train Empire Tycoon ekonomik strateji unsurları içeren demiryolu simülatörü. Oyun mobil cihazlarda kullanılabilir. Çizgi film tarzında çizilen grafikler basitleştirildi. Bu sayede yüksek performans gereksinimleri yoktur. Seslendirme gerçekçi, müzik hoş ve sizi rahatsız etmeyecek.

Oyun rekabette öne çıkıyor. Dikkatiniz, altyapı geliştirmek ve yeni rotalar çizmekten çok kompozisyonunuzu geliştirmeye ve iyileştirmeye odaklanacaktır. Bu, treninizin nasıl çalıştığını daha ayrıntılı olarak değiştirmenize ve izlemenize olanak tanır.

Yapmanız gereken aktiviteler çok yönlü:

  • İstasyonlar arası kargo ve yolcu taşımacılığı
  • Restoran araba menüsünü yükseltin
  • Verimliliğini artırmak için bileşimi modernize edin
  • İşçi kiralamak
  • Daha fazla para kazanmak için mineraller çıkarın
  • Tren hareket halindeyken satın aldığınız ürünleri yeniden satın ve fiyat farkından kar elde edin

Oyun, en çok keyif aldığınız aktivitelere daha fazla dikkat etmenizi sağlar.

Yönetim zor ve sezgisel değildir, ayrıca oyunun yaratıcıları yeni oyuncuların buna daha hızlı alışmasına yardımcı olacak ipuçlarını dikkate almıştır.

Çok sayıda vagonu taşıyamayan eski bir buharlı lokomotifle başlamanız gerekecek ve yolu aşmak çok zaman alıyor. Para kazanarak, buharlı lokomotifi kademeli olarak yükseltme ve ardından en iyileri onlarca kat daha fazla kargo taşıyabilen ve devasa hız geliştirerek kargo ve yolcuları varış noktalarına daha hızlı teslim eden daha modern modellerle değiştirme fırsatına sahip olacaksınız.

Çeşitli ürünler satın alabilirsiniz. En büyük karlar egzotik yiyeceklerden ve lüks ürünlerden elde edilebilir. Bu tür mallar, satın alınmaları için önemli yatırımlar gerektirecek, bu nedenle ilk başta tasarruf etmeniz gerekecek.

Başarının anahtarı, ticaret, ekipmanı yükseltme veya güncelleme maliyeti ve diğer faaliyetler arasındaki dengedir. Sermayenizi mümkün olan en kısa sürede artırmak için fonları ustaca tahsis etmek gereklidir.

Ek kazanç türleri vardır. Otobüs duraklarının yakınındaki madenlere yatırım yapın ve ürettikleri kaynakları satın.

Trende yükleme sırasında ve madenlerde çalışmak için

kişi gerekecek. İşi halletmek için yeterli işçiyi işe alın, ancak aşırıya kaçmayın, aksi takdirde kazancınızdan maaşlara daha fazla para harcarsınız.

Train Empire Tycoon oynamak, tüm demiryolu hayranlarının yanı sıra ekonomik stratejileri seven oyunculara da bu oyunu güvenle tavsiye edebilir.

Proje aktif geliştirme aşamasındadır. Güncellemeler genellikle daha fazla özellik ve yeni içerik getiren yayınlanır.

Train Empire Tycoon Android'de ücretsiz indir bu sayfadaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Hayalinizdeki treni inşa etmek ve bu sayede büyük sermaye kazanmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more