Yer imleri

Tren Vadisi Dünyası

Alternatif isimler:

Train Valley World, dünyanın en büyük demiryolu kralı olabileceğiniz bir ekonomik stratejidir. Train Valley World'ü PC'de oynayabilirsiniz. 3D grafikler çok güzel görünüyor, karikatür tarzında yapılmışlar. Müzik hoş ve trenler gerçekmiş gibi ses çıkarıyor.

Train Valley World'de demiryolunun gelişimi sırasında dünyayı dolaşacak ve her yerin inşaatında yer alacaksınız. Başarılı olursanız tarihteki en büyük ulaşım kralı olacaksınız.

Oyunun başlangıcındaki kısa bir eğitim, kontrollerde hızlı bir şekilde ustalaşmanıza yardımcı olacak ve birkaç dakika içinde oynamaya başlamaya hazır olacaksınız.

Demiryolu ağının geliştirilmesi sırasında pek çok zorluk sizi bekliyor:

  • Tüm kıtalardaki birçok ülkeye seyahat ederken ulaşım bağlantılarının kurulmasına yardımcı olun
  • Bunun için en uygun yönleri seçerek demiryolu güzergahlarını tasarlayın
  • Üretim teknolojilerini iyileştirin ve lokomotifleri iyileştirin
  • Size komik görünseler bile standart dışı sorunları çözün
  • Çok oyunculu modda diğer oyuncularla çevrimiçi olarak rekabet edin

Bunlar Train Valley World PC'de sizi bekleyen aktivitelerden bazıları.

İşte demiryoluna adanmış en ilginç oyunlardan biri. Burada görevleri birbiri ardına geçerek gerçek bir iş adamı olacaksınız. Bu harika ulaşım şeklinin farklı ülkelerdeki farklı kıtalardaki gelişimi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Oyun mizahsız değil, tamamlamanız gereken tüm görevler gerçekçi olmayacak, bazen saçma görünebilirler. Örneğin, görevlerden birinde tüm şehrin nüfusunu Loch Ness canavarından kurtarmanız gerekecek.

İlerledikçe görevlerin zorluğu da artar, aksi takdirde Train Valley World oynamak hızla sıkıcı hale gelir. Sürekli olarak yeni zorluklarla karşılaşacaksınız.

Rakiplerin gerçek insanlar olacağı, hem yerel kampanya hem de çok oyunculu mod olmak üzere çeşitli oyun modları mevcuttur.

Geliştiriciler ayrıca yaratıcılığı sevenlerle de ilgilendi. Kullanışlı bir düzenleyicide kendi seviyelerinizi oluşturun. Kreasyonlarınızı oyuncu topluluğuyla paylaşma ve diğer insanlar tarafından oluşturulan senaryoları oynama fırsatı var. Bu özellik sayesinde oyundan hiç sıkılmayacaksınız.

Demiryolu inşaatının yanı sıra sanayiyi geliştirmemiz, ticari faaliyetleri yürütmemiz ve hatta sağlık sistemine önem vermemiz gerekecek.

Oyun şu anda aktif olarak gelişiyor, zamanla daha fazla içerik ve görev eklenecek.

Başlamadan önce Train Valley World'ü bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekir. Hem yerel kampanyada çevrimdışı hem de çok oyunculu modda çevrimiçi oynayabilirsiniz.

Train Valley World'ü PC'ye ücretsiz indirmek ne yazık ki çalışmayacak. Satın alma işlemi yapmak için Steam portalını veya geliştiricilerin resmi web sitesini ziyaret edin.

Gezegenimizdeki demiryolu ağının nasıl geliştiğini görmek ve içinde yer almak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more