Yer imleri

Taşıma Ateşi 2

Alternatif isimler:

Transport Fever 2, ulaşım sisteminin geliştirilmesine adanmış popüler ekonomik simülatörün devamıdır. Ira PC'de mevcut. Grafikler iyileştirildi ve yeniden tasarlandı, oyun daha da gerçekçi görünüyor. Ses oyunculuğu hoş müzikle birlikte iyidir.

Transport Fever 2'nin ilk bölümü oldukça başarılıydı ve bu başarı tamamen haklıydı. Geliştiriciler gerçekten ellerinden geleni yaptılar ve devasa bir ulaşım imparatorluğunu yönetmek için çok gerçekçi bir simülatör yayınladılar.

Transport Fever 2'de oyuncular çeşitli görevlere sahip birçok görev bulacaklar:

  • Kapsamlı bir ulaşım altyapısı oluşturun
  • Uzak toplulukların lojistik sorunlarını çözmelerine yardımcı olmak için yeni bölgeler geliştirin
  • Rakip şirketlerle kâr için savaşın
  • Teknolojiyi geliştirmek ve ulaşım yollarının verimliliğini artırmak için bilim adamlarına fon sağlamak
  • Zor durumlardan çıkış yolu bulmak için köprüler, tüneller inşa edin ve diğer mühendislik çözümlerini uygulayın

Bunlar oyun sırasında yapacağınız başlıca şeylerden bazıları.

Geliştiricilerin hazırladığı

İpucu, oyuncuların ne yapmaları gerektiğini hızlı bir şekilde anlamalarına yardımcı olacak.

Oyun, önceki bölümde olduğu gibi, demiryolunun ortaya çıktığı ve ulaşım altyapısında büyük değişikliklerin olduğu 1850 yılında başlıyor.

İlerlemeye öncülük etmeye ve medeniyeti dünyanın en ücra köşelerine getirmeye çalışın.

В Transport Fever 2 PC, önceki bölümde olduğu gibi, geliştiriciler size çeşitli oyun modları arasından seçim yapma fırsatı veriyor. Oynanacak en ilginç şey kampanyadır. Bu sefer üç hikaye var. Geçiş sırasında yer alacağınız olaylar, her biri kendine has iklim özelliklerine, topoğrafyaya ve toprağa sahip üç kıtada gelişecek.

Projede inşa edilecek birçok yeni nesne, daha fazla araç ve hatta başka bir kıta ortaya çıktığı için Transport Fever 2'yi ilk bölümden daha fazla oynamaktan keyif alacaksınız.

İlk bölümü oynamadıysanız üzülmenize gerek yok. Bu oyunların olay örgüsü açısından birbiriyle ilgisi yoktur.

Acele etmenize, her adımı düşünmenize ve ulaşım imparatorluğunuzun gelişimini birkaç adım önceden planlamanıza gerek yok. Başarının temeli güçlü bir ekonomi, doğru gelir dağılımı ve istikrarlı kârdır.

Oyun sırasında devasa bir kargo taşıma imparatorluğunu yöneteceksiniz. Minimum kaynakla ve biraz para kazandıran tek bir rotayla başlamanız gerekecek. Hatalar bir işletmenin büyümesini büyük ölçüde yavaşlatabilir; adımlarınızı iyi düşünün.

Oynamak için öncelikle Transport Fever 2'yi bilgisayarınıza indirip yüklemelisiniz. Bundan sonra bilgisayarınız internete bağlı olmasa bile dilediğiniz kadar oynama imkanına sahip olacaksınız.

Transport Fever 2 ücretsiz indir, ne yazık ki işe yaramıyor. Oyunu Steam portalından veya resmi geliştirici sitesinden satın alabilirsiniz.

Hemen oynamaya başlayın ve üç büyük kıtaya yayılan kendi ulaşım imparatorluğunuzu yaratın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more