Yer imleri

Taşıma Ateşi

Alternatif isimler:

Transport Fever, kendi ulaşım imparatorluğunuzu kuracağınız ekonomik bir stratejidir. PC'de oynayabilirsiniz, optimizasyon iyidir çünkü oynamak için en iyi özelliklere sahip bir oyun bilgisayarına sahip olmanıza gerek yoktur. Grafikler oldukça gerçekçi, tüm nesneler gerçek görünüyor. Seslendirmeler iyi.

Oyunun dünya çapında pek çok hayranı var. Yönetim ve kaynak tahsisi üzerinde çalışmaktan kesinlikle keyif alacaksınız. Görevler zor ama endişelenmeyin, geliştiricilerin ipuçları sayesinde sizden ne istendiğini hızla anlayacaksınız.

Transport Fever oynarken yapmanız gereken pek çok şey var:

  • Ulaşım ağınızı yönetin ve geliştirin
  • İletişim için en uygun rotaları seçmek üzere alanı inceleyin
  • Ekipman verimliliğini artıracak araştırma teknolojileri
  • Nüfuslu alanların gelişimini izleyin ve artan yolcu ve taşınan mal akışına derhal yanıt verin
  • Su, hava ve kara taşımacılığı iletişimi arasında etkileşim kurma
  • İki kıtadaki karmaşık lojistik ve ekonomi sistemi hakkında daha fazla bilgi edinin

Bunlar Transport Fever oynadığınızda yapacağınız ana görevlerdir.

Oyunda çeşitli modlar bulunmaktadır. Kampanyayı tamamlayarak başlamak en iyisidir. Bu moddaki görevlerin zorluğu giderek artıyor. Bu, oyuncuların sıkılmasına izin vermeyecek ve bir demiryolu kralının tüm yolculuğunu tamamlamalarına olanak tanıyacak.

Transport Fever'ın olay örgüsü 1850'de, demiryolunun yeni ortaya çıktığı ve modern demiryolu gibi olmadığı dönemde başlıyor. Taşımacılık imparatorluğunuz en iyisi haline gelip tüm rakipleri yenmeden önce uzun bir gelişim yolunu aşmanız gerekiyor.

Oyun sırasında ulaşım sisteminin gelişimi ve birkaç yüzyıl boyunca gelişimi hakkında birçok ilginç gerçeği öğreneceksiniz. Bunlar gerçek gerçeklerdir, bu sayede oyun sadece eğlenmenizi sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda eğitici de olacaktır.

Burada iki kampanya var:

  1. Avrupalı
  2. Amerikalı

Her hikaye 20'den fazla ilginç görev içerir.

Transport Fever'da başarının anahtarı dengedir. Ağınızı geliştirmek ile ulaşımdan kar elde etmek arasında seçim yaparak gelirinizi akıllıca dağıtın.

Artan talebe göre ağı genişletmek gerekiyor ama çok ilerisinde değil, aksi halde giderleriniz kazancınızı aşabilir.

Trenlerin taşıma kapasitesi, yakıt maliyetlerini artırmadan daha fazla yük taşımalarına olanak sağlıyor.

Acele etmenize gerek yok, sizin için en rahat olan tempoda oynayın.

Oyuna başlayabilmeniz için öncelikle Transport Fever'ı bilgisayarınıza indirip yüklemelisiniz. Bundan sonra internete ihtiyacınız yok, çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Transport Fever'ı bedava indirme imkanı maalesef yok. Oyun Steam portalından veya geliştiricilerin resmi web sitesinden satın alınabilir. Oyunu indirimli almak istiyorsanız bu sayfadaki bağlantıyı kullanın.

İki kıtadaki ulaşım gelişiminin tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu süreçte doğrudan yer almak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more