Yer imleri

Travian

Alternatif isimler: Travian

Başlangıçta yalnızca bir bina ile küçük bir köy kendi. Odun, tuğla, demir ve tahıl: TRAVIAN'da kaynakların dört tipi vardır. Eğer bina inşaatı gitmeden önce, kaynakların çıkarıldığı dikkat etmelisiniz. Eğer kaynakların üretimini ayarladıktan sonra, köyün orta kesiminde gelişimine gidebilirsiniz. Bir depo ve ambar inşa, daha fazla kaynak saklayabilirsiniz ve önbellek düşman saldırılarından korunmak yardımcı olur. Travian dünyasında, yalnız değilsiniz. Burada diğer oyuncuların binlerce oynamak. Sizin için en önemli senin köyü civarından oyunculardır. Kart size yerleşim yakın diğer oyuncuların konumu ile daha yakından tanımak için izin verir.

nbsp;

arabirimi

bakış: Burada bulmak için kaynak alanları

köyünü: Köyün merkezinde inşa edebilirsiniz binalar

Harita: Burada köyün çevresini keşfetmek

: İstatistik: Oyuncuların başarıları ile tablo

Raporları: tüm olaylar hakkında bilgi köyünüzde

Mesajlaşma: gönderme ve okuma, kişisel mesajlar

Şimdi oyunu başlatmak için gerekli tüm bilgiye sahip. Hemen kayıt sonrasında oyuna başlayabilirsiniz. & Nbsp; & nbsp; & nbsp;

Romans

Legioner-

Lejyoner & mdash; Kolay ve çok yönlü piyade Romalılar. Asker çok taraflı kalkınma bu tip Birimleri: Onlar saldırı ve savunmada iyi hem performans. Ama yine de, onların ana hedef & mdash; Düşman süvari birimlerinden Roma İmparatorluğu yerleşim korunması.

nbsp;

araştırma Önkoşul: Yok

eğitim Koşullar: Kışla

Pretorianets-

Muhafızlar Yaşam Muhafızları olarak Senato'da daha hizmet için savunma boyu öğrenme becerileri vardır. Onun efsanevi zafer düşman piyade karşı mücadele kapatmak için mükemmel yeteneği sayesinde hak ediyor. Ancak, Muhafızlar kollar & mdash onların kardeşçe gibi yetenekli ve süvari karşı savunma güçlü bir güçlü bir saldırı yeteneğine sahip değil, değil; Lejyoner.

Araştırma için

Önkoşul: Akademiyauroven 1 Forge zırh seviyesi 1

eğitim Koşullar: Kışla

nbsp; Emperyan -

Emperiyanlar & mdash; Roma saldıran askerlerin birimi. O savunma düşman askerlerinin korkutur daha saldırıda hızlı ve güçlü.

Oldukça uzun ve pahalı eğitim Imperians -

, ancak, her şey için ödeme.

araştırma Koşullar: Akademi Seviye 5, Demirci seviye 1

eğitim Koşullar: Kışla

At razvedchik-

Roma'nın istihbarat birimi. Oldukça hızlı askerler, ancak saat başına tahıl 2 adet tüketir. Düşman askerleri ve tahkimatı ve ndash sayısı hakkında doğru bilgiler; Herhangi bir savaşta başarının anahtarı. Sadece izci korumak ve kaynakların miktarı için gereken bilgileri düşman köyün içine gizlice ve almak mümkün değildir.

nbsp;

Köy değil düşman izcileri ise

, izcilik farkedilmeden kalır.

nbsp;

araştırma Önkoşul: Kararlı seviye 1, Akademi seviye 5

eğitim gereksinimleri: Kararlı

süvari Imperatora-

Bu hızlı baskınlar ve ani saldırılar için Romalıların standart süvarileri vardır. İmparatorun süvari olarak değil, hızla kadar Galya gök müfrezeler, ama hazırlıksız düşmana terör getirerek daha saldırı ve savunma güçlü. Ancak, at ve binici maliyetleri hükmü ucuz olmadığını akılda olmalıdır!

araştırma Önkoşul: Kararlı uroven10, Akademi Seviye 5

eğitim gereksinimleri: Kararlı

Taran-

Ram Roma piyade ve süvari desteklemek için ağır bir araçtır. Onun amacı duvarlar, çitler veya Galya hafriyat Almanlar Roma imha olduğunu. Böylece, koçların kullanılması piyade ve süvari acil hedefleri kolaylaştırır. Ama kendileri zayıf olduğu için koç, diğer birliklerin desteği olmadan saldırmak için izin vermemeliyiz.

daha yüksek ve daha güçlü defansif surları, daha onların yıkımı için koç gerekir.

nbsp;

& nbsp; araştırma Koşullar: Akademi Seviye 10, Tamirhane Seviye 1

& nbsp; eğitim Gereksinimler: Atölye

Senator-

 

Travian online oyun kaydı