Yer imleri

Three Kingdoms

Alternatif isimler: 3 Krallık

Three Kingdoms Online ve mdash; Ücretsiz kablosuz multiplayer online rol yapma oyunu stüdyo BT Territory buluş olduğunu. Three Kingdoms Online oyun tarayıcı tabanlı rol yapma oyunu Fight Club olan tüm oyuncular tarafından sevilen bir çok ünlü ve çok benzer, ama bunun dışında benzerlikler dışında, bizim oyun bazı temel farklılıkları ve güzel oyun dönüşümü yeniliklerin bir çift var.

Three Kingdoms zaman çok sürmez ve çok basit bir prodeduroy olan oyunda katılın. Sadece oyun karakteri, oyun erişim için parola ve e-posta adresi adını girmeniz gerekir. Bu adreste Three Kingdoms kaydı tamamlandığında e-posta bildirimi gönderilir. Demir & raquo; oyunun kendisi bunun için kesinlikle vashemmu & laquo talep değil, bir tarayıcı olduğu;. All you need & mdash; İnternet bağlantısı ve bir tarayıcı ile herhangi bir bilgisayar.

Oyunda Olaylar iki büyük ülke arasındaki ebedi çatışma etrafında döner. Oyunun vurgulamak hiçbir gaspçılar ve savunucuları, negatif ve pozitif karakterler var burada olmasıdır. Ve bu iki ırk o zaman serbest boş alan kolonize hakkı için mücadele ve yine rakiplerini gücü tecavüz edilir. Ve & laquo ret tarafından benimsenen ideolojiye dayalı Three Kingdoms Online oyun; siyah-beyaz & raquo; işbirliği, tüm oyuncular eşit gibi asil işler yapabilir pürüzsüz ve o kadar vardır.

Bir başka ilginç özelliği aslında bir tarayıcı olarak tasarlanan oyun Three Kingdoms Online, her zaman oyunun resmi web sitesinden doğrudan yüklenebilir hafif istemci oyun, övünme olabilir. Bu tarayıcı ile herhangi bir sorun olması durumunda, her zaman oyuna girmek mümkün sağlamaktır.

oyunda savaş sistemi her zaman olduğu gibi, turn-dayanır. Başından & mdash sizin karakter cephanelik olduğunu Tüm; Sadece birkaç vuruş ve büyü bir çift, ama sihirli kitabın düzeyini her artış bir güncellenecek ve bilginin stok artacak ve karakter daha askeri teçhizat öğreneceksiniz. Aslında, ve sizin dolap ve cephanelik ile benzer. Eğer herhangi bir şey pratikte edeceğiz, ama oyunda belli bir zaman geçirdikten sonra, size oyun donatımı yeterli miktarda ve sağlam bir cephaneliği var, başlamak için. Ve tüm yapmanız & mdash gereken; kana susamış canavarlar birkaç yok. Kavga hayranları ve ilginç öyküler ve gizemli hikayeler bilenler olarak herkesi seveceksiniz online oyun Three Kingdoms oynayın.

Oyunu görevlerini gerçekleştirmek için seven herkes için gerçek bir altın madeni olduğu için

Three Kingdoms oyunu, görevler onu hayranları için ilginç olacak. Çok büyük bir karmaşıklık, çeşitlilik ve değişim yararı, çok sıkıldım kesinlikle gerek yok. Aslında, askeri eylem ek olarak, her zaman ruhu için bir şeyler yapabiliriz. Şiddet kanlı kavgalar arasında size kaynaklar zalevareniem veya silah ve mühimmat dövme toplanması ve işlenmesini yapmak mümkün olacak. Eğer meslek kuyumcu seçerseniz, güvenle sağlam pribyi güvenebilirsiniz. Prensip olarak, balıkçılık gibi sadece bir meslek daha vardır. Şehir sınırları ötesinde, size kesinlikle acımasız ve korkunç canavarlar bekleyin ve kabul edecektir, çünkü her zaman adaya kulak tutmak gerekir ki bir olta ya da kazma madenci & mdash kullanarak ciddi bir rakibe karşı mücadele; iyi bir fikir değil. Eğer yoldaşlarını katılırsanız çok daha ilginç olacak Three Kingdoms oynayın. Oyunda çok ilginç bir mod & mdash vardır; av modu. Yani, harita üzerinde belirli bir alanda alma, sen ona tüm bu mevcut görmek için olsun, ve canavarlar düşman kendini yetenekli seçin. Kavga etmek istemiyorsanız, o zaman iksirleri ve iksirler için malzemeyi daima posobirat çeşitli olabilir.

Ofiste günlük yaşamın monotonluğu yorgun eğer hala özlem seyahat ve macera arayışı içinde yanan eğer

Yani, daha sonra bu oyun seni seviyorum ve oyun zevk hissediyorum sağlayacak. Kaydolun ve biz en iyi unvanını giymek hak olduğunu kanıtlamak!

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more