Yer imleri

tropikal birleştirme

Alternatif isimler:

Tropical Merge nesneleri bir çiftlik simülatörünün öğeleriyle birleştirmeyle ilgili yapboz. Oyunda çizgi film tarzında çok parlak ve güzel grafiklerle tropiklerde bir cennet bulacaksınız. Tüm karakterler iyi seslendirilmiş ve gerçek çizgi film karakterleri gibi konuşuyor. Müzik eğlenceli ve kaygısız.

Burada tropik bir adaya bir gezi bulacaksınız. Sahillerde aylaklıktan çabuk sıkılmayacağınızı düşünüyorsanız, oyun kesinlikle size uyacaktır.

İçinde en inanılmaz maceraların ve harika keşiflerin çoğuna sahip olacaksınız:

  • Araçlar, değerli eserler ve sadece güzel hediyelik eşyalar elde etmek için öğeleri birleştirin
  • Geliştiricilerin size emanet ettiği çiftliği geliştirin ve yönetin
  • Yeni binalar inşa edin ve alanı istediğiniz gibi dekore edin
  • Görevleri tamamlayın ve yeni ilginç hikayeler öğrenin

Tropical Merge oynarken öğreneceğiniz tüm bunlar ve diğer bazı keyifli işler burada sizi bekliyor.

Ada sihirle dolu ve keşif gezileriniz sırasında mutlaka onun tezahürleriyle karşılaşacaksınız.

Yerlilerle tanışın ve yaşadıkları kasabayı kurtarmalarına yardım edin.

İlk göründüğünden çok daha büyük bir adada yolculuk edin. Geniş toprakları keşfedin ve inanılmaz keşifler yapın. Çiftliğinizi inşa etmek ve geliştirmek için ihtiyacınız olan kaynakları edinin.

Büyülü hayvanları bulun ve hayvanat bahçesi koleksiyonunuzu tamamlamak için onları birleştirin. En inanılmaz türlerin evcil hayvanları, onun sakinleri olabilir. Hepsinin beslenmesi ve ihtiyaç duydukları her şeye sahip olduklarından emin olunması gerekiyor. Onlarla oynayın ve uzun süre sıkılmalarına izin vermeyin.

Büyülü bir tropik cennette kendi krallığınızı kurun.

Nasıl görüneceğine ve içinde hangi binaların ve dekoratif unsurların bulunacağına yalnızca siz karar verirsiniz. Hepsini hemen alamayacaksın. Birçoğunun adanın farklı bölgelerine dağılmış kısımlarda toplanması gerekecek.

Ormanda binlerce farklı eşya pusuda bekliyor. Hepsini bulun, inceleyin ve güçlendirmek veya yeni unsurlar yaratmak için ada büyüsü ile birleştirin.

Her gün giriş yaptığın için ödüller kazan ve hafta sonunda tek bir günü bile kaçırmazsan daha da cömert hediyeler seni bekliyor.

Oyunun tüm dünyada çok sayıda hayranı var, aralarında yeni arkadaşlar bulun.

Oyun içi mağaza, genellikle promosyon fiyatlarında öğeler ve kaynaklar sunar. Oyun sırasında faydalı olabilecek her şeyi oyun içi para birimi veya gerçek para karşılığında satın alabileceksiniz. Teklifler düzenli olarak güncellenir, oraya bakmayı unutmayın.

Mevsimsel tatiller ve etkinlikler, oyunda pek çok yeni ve ilginç şeyin gerçekleştiği günlerdir. Birbirinden özel yarışmalar sizi bekliyor ve kazanabileceğiniz cömert ödüller başka zaman alınamıyor.

Oyunda neredeyse sürekli olarak yeni bir şey beliriyor. Geliştiriciler keşif alanları, dekorasyonlar, hayvanat bahçesinin neşeli sakinleri ve güzel binalar ekleyerek sizi memnun etmeye çalışıyor.

Tropical Merge, sayfadaki bağlantıya tıklayarak Android'de ücretsiz olarak indirilebilir.

Oyunu yükleyin, havanın her zaman güzel olduğu bir dünyada maceralar sizi bekliyor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more