Yer imleri

Şalgam Oğlan Vergi Kaçırıyor

Alternatif isimler:

Turnip Boy Vergi Kaçırıyor Alışılmadık bir kahramanı olan klasik RPG. 90'ların oyunlarından ilham alan, renkli ve ayrıntılı 2d retro tarzı grafikler. Seslendirmeler iyi, müzikler oyunun genel atmosferine uygun seçilmiş, uzun oyunlarda can sıkıcı olabiliyor ama bu olursa kapatmak zor değil.

Oynayacağınız karakter, yetkililerle başı belada olan neşeli bir şalgamdır. Bu sorunların nedeni, ana karakterin arandığı ve hatta yakalama için bir ödül verildiği bağlantılı olarak vergi kaçakçılığıdır.

Muhtemelen zaten anladığınız gibi oyunda mizaha da yer var. Hikayenin geçişi sırasında birçok komik durumla karşılaşacaksınız.

Ama bunun kolay bir yolculuk olduğunu düşünmeyin. Her fırsatta sinsi düşmanlar sizi bekliyor olacak. Ek olarak, genellikle ilerlemek için akıllı olmanız gerekir.

  • Peri dünyasını gezin
  • Gizli nesneler ve konumlar için haritanın her köşesini keşfedin
  • Düşmanlara karşı savaşta kullanılabilecek silahları bulun ve yükseltin
  • Karşılaşılan düşmanları ve patronlarını yok edin
  • Geçeceğiniz toprakların sakinleriyle tanışın, onlarla arkadaş olun ve görevleri tamamlayın
  • Karakterinizin görünümünü farklı şapkalarla özelleştirin
  • Seyahat ederken bulduğunuz tüm vergi belgelerini imha edin
  • Yozlaşmış sebze hükümetini devirin ve adaleti yeniden sağlayın

Oyundaki görevler zor değil ancak bunları tamamlamak için çaba sarf etmeniz gerekecek.

Turp Boy Commits Tax Evasion oynamaya başlamadan önce, arayüzle başa çıkmak için küçük bir öğretici yapmaktan zarar gelmez. Neyse ki geliştiriciler, kontrolün özelliklerini oyunculara ortaya çıkaracak basit ve anlaşılır ipuçları hazırladılar. Arayüz oldukça basit, bu yüzden uzun sürmeyecek.

Oyunda okumanız gereken bir çok diyalog bulunmaktadır. Zor değiller ve genellikle komikler.

Dövüş sistemi karmaşık değildir ve sıradan düşmanları hızla kazanmayı öğreneceksiniz. Patronlarla uğraşmak daha zordur, farklı taktik türleri denemeniz gerekir ve er ya da geç yolunuza çıkan herkesi yenebileceksiniz.

Düşman gücü ve görev zorluğu çoğu oyunda olduğu gibi ilerledikçe artar.

Arsa ilginç, oyunu geçerek peri krallığının tarihini öğrenecek ve nasıl bu hale geldiğini anlayacaksınız.

Oyunda birkaç son var. Ne göreceğiniz, geçiş sırasında alınan kararlara ve görevlerin ne kadar başarılı bir şekilde tamamlanacağına bağlıdır. Bu güzel bir özellik. Oyunu birkaç kez gözden geçirebilir ve finalin tüm versiyonlarını görebilirsiniz.

Turnip Boy, Android'de Vergi Kaçakçılığı Yapıyor ücretsiz indir bu sayfadaki bağlantıyı takip edebilirsiniz. Ne yazık ki, yalnızca demo sürümünü indirebilirsiniz ve tam oyunun kilidini açmak için ödeme yapmanız gerekecek. Belki birisi bundan hoşlanmayacak. Avantajı, shareware oyunlarında olduğu gibi ganimet kutuları satın almaya gerek olmamasıdır.

Hemen oynamaya başlayın ve sebzelerin yaşadığı krallıkta adaleti sağlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more